Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Le tudnátok írni a herby...

Le tudnátok írni a herby életét? Hol lakik? Mi a végzetsége? Dolgozik-e valamit? Ővé-e a ház amiben lakik? Honnan hova költözött? Miért ment el fehérváról? Ővé-e a döbröntei ház? Sokat kereshett?

Figyelt kérdés
Csak érdekel,mert nem valami példás ember.alkoholista meg ilyen .Szóval szeretném tisztán látni öt!!

2019. jan. 24. 17:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
Nemrég felfobta ajánlott videónak a YouTube miközben Bartos videókat néztem. Kíváncsiságból belenéztem, hogy mitől olyan nagy szám ez a Herby és kábé egy papi stílusú, belassult valaki, aki még erőlködik, de minek? Semmi néznivalót nem produkál. Elmebeteg aki hagyja a családját elveszni a beteges videó mániája miatt. Le is tiltottam a csatornáját hogy véletlenül se dobjon fel több Herby videót, mert leszarom.
2019. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hmm.hát igen,sajnálatos:(
2019. jan. 24. 18:02
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy én vagyok-e ennyire fura,de kicsit gáz hogy valaki 4 óráig veszi hogy alszik,kicsit beteges.
2019. jan. 24. 18:09
 4/12 anonim válasza:
68%
Igen, beteges. Már nem tud magával mit kezdeni. A nézők meg csak tovább hergelik hogy csinálja tovább. Ha nem lenne annyi sok fiatal kíváncsi rá, nem is lenne nézettsége.
2019. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vannak magyon jó videói,mint példáúl amikor erdőbe megy a kutyáival azokkat nagyon szeretem,mert fillinges ,de ezzek a liveok amikbe csak egy helyben ül az elég gáz,közbe iszik cigizik,példát mutatva a gyerekeknek.
2019. jan. 24. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Egy lecsúszott alkoholistától, ugyan miféle csodát vársz?? Egy lettünt kórt képez már!

Ideje lenne már neki, el tűnni a YouTube-ról, csak a fiatalok rontja meg a saját jellemével, nagyon rossz példa kép, aki nézi!

2019. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Nézd meg a videóit és mindent megtudsz róla.

Nagyon nem délután 4ig alszik. Az akkor volt mikor beteg volt.. beteg volt!!

Szerintem 1000x értelmesebb mint egy unfield, benipowa és a társai. Herby nézői nem kisgyerekek.

Amúgy havi 15 ezret donatelek neki

2019. jan. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászoló,megvillantottad a értelmi szinted,egy olyan embernek donatelsz aki iszik,cigizik,nem dolgozik.És hozzá teszel 15.000ft1vel hogy elbasza a gyerekeket.
2019. jan. 25. 09:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Senki nem donatelne akkor talan egy normalis ember lenne belole.mert nrm lenne videozasbol penz es elmene dolgozni.Hozzá teszem tarhál mint egy csöves.
2019. jan. 25. 09:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Téleg ételmesebb mint Unfield,ha megnézed unfield videojat akkor milyen összeszedett,herbytől megkérdezel valamit akkor azt se tudja hol van......marhára értelmesebb.
2019. jan. 25. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!