Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Robert Pattinson...

Mit szóltok Robert Pattinson interjújáról, amiben Magyarországról beszél?

Figyelt kérdés

Szerintem...:

1. Návai Anikó pocsékul kezdte az egészet, mit kell itt bolha piacot tartani?! A magyar Filmipar sz@r, jobban fogalmazok ha azt mondom nincs és filmeket ajándékozunk Robnak, na és a gulyásleves.. Már ennél a 20 másodpercnél kiakadtam.

Aztán meg letámadta Robot szó szerint letorkolta, hogy mit tudsz te kis pö.cs?! Tipikus magyar hozzáállás ez a rohadt nagy tudatosság. Még engem sem érdekel, hogy mit találtak fel a magyarok, nem hogy egy Világsztárt aki minden héten másik országba van, vagy épp másik kontinensen tartózkodik!

2. Én is gondoltam, hogy a 8. kerületi forgatás fog megmaradni Rob fejében, az egyszerűen szörnyű volt én fél órát voltam ott és teljesen kiakadtam, az arcomról lesült a bőr, hogy ilyen helyre hozták. A fiatalok nagy része cigán.y volt és ott cigizett és itta az alkoholt max 16 évesen. A helyi lakosok az autóból üvöltöztek, hogy mi a retek van itten?! El is jöttünk onnan, a rendes fiatal lányok szülőkkel voltak kint délután!

És Nyugathoz képest tényleg iszonyú lemaradottságban élünk. Robert amin nevetett, hogy úgy néztünk ki, mint aki még nem volt filmforgatáson, hát talán mert sokan nem is voltunk. Itt nincs ilyen, mint említettem szar a filmipar!


Robert is megilletődött, amiért Návai így kiosztotta, legszívesebben vissza szívta volna az egészet, látszott rajta szörnyen kellemetlenül érezte magát!


Én jót vidultam a videón, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!


2010. jún. 29. 16:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem anyámat ne keverd ebbe bele:D
2010. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Én egyáltalán nem értek egyet azokkal, akik azt mondják Robert leszólta az országot és az embereket.

1. Soha, egyetlen más interjúban sem volt lekezelő, vagy rosszindulatú. Most sem volt az.

2. Azt a "feltalálós monológot" valójában csak idézi az interjúban. Nem ő mondta, hanem a stábból valaki. Mindössze megjegyezte, hogy azt hisszük mindent mi találunk fel. És a másik hapsi kijelentése után érthető is ez a hozzáfűznivaló. Nincs minden találmányhoz közünk, még ha tényleg nagy nevű feltalálóink is vannak.

3. Návai Anikó egyáltalán nem tetszett. Milyen jogon oktat ki egy világsztárt arról, hogy ki mit talált fel nálunk? Ha ő elmenne valahova forgatni, felkészülne az ország történelméből és feltalálóiból? Érdekes.

4. A 8. kerületbe vitték forgatni könyörgöm!! Az lett volna a fura ha elkezd áradozni, hogy milyen szép az a kerület. Legalább őszinte volt és egyenes. Most komolyan, nektek tetszik a 8 ker? Mert nekem nem.

5. Én sem lennék lenyűgözve néhány ott élő suhanctól, akik ott lézengenek nap mint nap. Mert itt biztos hogy nem az órákig váró fiatal csajokról beszélt...

6. Talán más a felfogásunk. Így is van. Csak mi vagyunk képesek ilyen cirkuszt csinálni, egy amúgy normális interjúból. Mi magyarok, imádjuk magunkat sajnáltatni. És ez feltűnik a külföldieknek is. Mások vagyunk mint ők. Negatívak, olykor rosszindulatúak,..stb. Félre értés ne essék, én 100%-ig magyar vagyok. De be kellene látnunk, hogy nem vagyunk annyira tökéletesek, mint amilyennek képzeljük magunkat.

Személy szerint engem nem bántott meg Robert, és az sem zavar, hogy nem volt elájulva a várostól. Én sem lettem volna. TEAM EDWARD!

2010. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

16:11


eggyetèrtek veled! :)


TEAM JACOB! :)

2010. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!