Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Robert Pattinson...

Mit szóltok Robert Pattinson interjújáról, amiben Magyarországról beszél?

Figyelt kérdés

Szerintem...:

1. Návai Anikó pocsékul kezdte az egészet, mit kell itt bolha piacot tartani?! A magyar Filmipar sz@r, jobban fogalmazok ha azt mondom nincs és filmeket ajándékozunk Robnak, na és a gulyásleves.. Már ennél a 20 másodpercnél kiakadtam.

Aztán meg letámadta Robot szó szerint letorkolta, hogy mit tudsz te kis pö.cs?! Tipikus magyar hozzáállás ez a rohadt nagy tudatosság. Még engem sem érdekel, hogy mit találtak fel a magyarok, nem hogy egy Világsztárt aki minden héten másik országba van, vagy épp másik kontinensen tartózkodik!

2. Én is gondoltam, hogy a 8. kerületi forgatás fog megmaradni Rob fejében, az egyszerűen szörnyű volt én fél órát voltam ott és teljesen kiakadtam, az arcomról lesült a bőr, hogy ilyen helyre hozták. A fiatalok nagy része cigán.y volt és ott cigizett és itta az alkoholt max 16 évesen. A helyi lakosok az autóból üvöltöztek, hogy mi a retek van itten?! El is jöttünk onnan, a rendes fiatal lányok szülőkkel voltak kint délután!

És Nyugathoz képest tényleg iszonyú lemaradottságban élünk. Robert amin nevetett, hogy úgy néztünk ki, mint aki még nem volt filmforgatáson, hát talán mert sokan nem is voltunk. Itt nincs ilyen, mint említettem szar a filmipar!


Robert is megilletődött, amiért Návai így kiosztotta, legszívesebben vissza szívta volna az egészet, látszott rajta szörnyen kellemetlenül érezte magát!


Én jót vidultam a videón, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!


2010. jún. 29. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ezt a Róbert Patiszont sose bírtam.

és ez a videó merre található?

2010. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

[link]

Itt az interjú ha nem láttátok volna!

2010. jún. 29. 16:24
 3/23 A kérdező kommentje:

A legszívesebben arra emlékezett, hogy itt nem látják senkinek! És mi ezt akartuk, mégis most az elvakult rajongók kikeltek magukról miért mond ilyet?! DE hát mi akartuk így vagy sem?! Egy kis kikapcsolódásra vágyik ide jön, mert itt egy senki. :D

Furcsa dolgokat olvasok erről az interjúról, szerintem nagyon jó pofa volt benne! Csak ez a szar fordítás a magyar csávó beszélt lekezelően nem pedig Rob.

2010. jún. 29. 16:28
 4/23 anonim ***** válasza:

Amiket a nő mondott,hogy miket találtak fel a magyarok nekem utána kicsit úgy tűnt,hogy Rob lenézi a magyarokat.

Nem láttunk még filmforgatást?Persze,hogy nem,mivel nem Hoollywoodban vagyunk.-.-"

2010. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Biztosan igazad van, de nem a magyarokat nézi le hanem Návait. Szerintem még senki nem támadta így le Robot.xD De amúgy szerencse, hogy ő ilyen vicces típus, mert én szerintem kimásztam volna a székből vagy megmondtam volna neki, hogy Eclipse-ről kéne beszélni.
2010. jún. 29. 16:38
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

jah tegnap láttam :S

őszintén szólva csalódtam benne :( a Bókay utcában 3 órát álltam kint a forgatáson akkor a Bazilikánál is voltam ott meg 5 órát álltam kint csak azért h egy kicsit láthassam ,hát ezek után felőlem egy péklapáttal is szájba b'szhatják akkor is leszarnám :D ebből is látszik mennyire művelt ember patiszon -.-"

2010. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Anyum barátnője patiszonnal dolgozott és azt mondta nem volt szerződés azzal kapcsolatban h nem léphet kapcsolatba a rajongókkal.Ez csak egy ürügy volt h nem akart találkozni a magyar rajongókkal -.-'

előző voltam

2010. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Minden forgatáson van szerződés és ha akarja aláírja ha nem akarja akk nem. Tapasztaltam... És szerintem Robnak igaza volt. Ilyenek vagyunl mi magyarok. Nem h összefognánk 8 felé húzzuk inkább az országot.
2010. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én is kint voltam minden nap és minimum 5 órát álldogáltam, volt amikor nem is volt forgatás mégis kint voltam 5 órát és annyit láttam hogy kiraktak egy lámpát, aztán másnap 10 órát álltam kint ugyan ott és fél órát láttam Robertet. Emiatt én nem pattogok mivel én választottam, hogy kimegyek és rengeteg fantasztikus képet tudtam készíteni és rengeteg barátra tettem szert!

A véleményem a szerződésről: Ha nem volt igaz, akkor is köszönök mindent, mert magyarul köszönte meg nekünk, hogy csöndben maradtunk.. Ez minden aláírást felülmúl én úgy gondolom! Amúgy ő tudjuk jól, hogy utál filmforgatás közben ki/be ugrálni a szerepéből, így lehetséges hogy nem volt szerződés, de nem akart világhírű színész lenni, hanem csak egy 18. századi férfi, amit a szerepe követelt. Ebbe szerintem semmi belekötni való nincs.


De megértem az álláspontodat!

2010. jún. 29. 18:16
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem mi bajod az interjúval.

Nem szeretem Rob-ot,és nem is érdekel. Nem tudom mit kell ezen annyira felfújni.

2010. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!