Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Robert Pattinson...

Mit szóltok Robert Pattinson interjújáról, amiben Magyarországról beszél?

Figyelt kérdés

Szerintem...:

1. Návai Anikó pocsékul kezdte az egészet, mit kell itt bolha piacot tartani?! A magyar Filmipar sz@r, jobban fogalmazok ha azt mondom nincs és filmeket ajándékozunk Robnak, na és a gulyásleves.. Már ennél a 20 másodpercnél kiakadtam.

Aztán meg letámadta Robot szó szerint letorkolta, hogy mit tudsz te kis pö.cs?! Tipikus magyar hozzáállás ez a rohadt nagy tudatosság. Még engem sem érdekel, hogy mit találtak fel a magyarok, nem hogy egy Világsztárt aki minden héten másik országba van, vagy épp másik kontinensen tartózkodik!

2. Én is gondoltam, hogy a 8. kerületi forgatás fog megmaradni Rob fejében, az egyszerűen szörnyű volt én fél órát voltam ott és teljesen kiakadtam, az arcomról lesült a bőr, hogy ilyen helyre hozták. A fiatalok nagy része cigán.y volt és ott cigizett és itta az alkoholt max 16 évesen. A helyi lakosok az autóból üvöltöztek, hogy mi a retek van itten?! El is jöttünk onnan, a rendes fiatal lányok szülőkkel voltak kint délután!

És Nyugathoz képest tényleg iszonyú lemaradottságban élünk. Robert amin nevetett, hogy úgy néztünk ki, mint aki még nem volt filmforgatáson, hát talán mert sokan nem is voltunk. Itt nincs ilyen, mint említettem szar a filmipar!


Robert is megilletődött, amiért Návai így kiosztotta, legszívesebben vissza szívta volna az egészet, látszott rajta szörnyen kellemetlenül érezte magát!


Én jót vidultam a videón, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!


2010. jún. 29. 16:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A gulyàsos rèsz gàz volt....viszont ahogyan a magyarokròl beszèlt hogy azt hiszik hogy mindent mi talàltunk fel...nah ez a mondat nekem nem teszett....tènyleg olyan èrzèsem volt hogy abszolùt nem bìr minket.. :DDD

bàr nem csodàlom....a magyarok szerintem is kètszìnűek....

ezèrt is èlek külföldön....

meg az a dvd odaadàs is gàz volt xDD...persze bisztosan megnèzte xDDD

amùgy èn magam is Twilight fan vagyok ès most làttam 3 òràval ezelött az Eclipse-t :)

neked teszett kèrdező?


18/L

2010. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ebben a pillanatban értem haza a moziból! :D

Igazából? Nem! Volt sok izgalmas rész meg minden, de annyira rossz volt, hogy mondatra pontosan tudtam a könyvben hol szakadtam a röhögéstől és mikor bőgtem mint valami hülye gyerek, de a filmnél nem volt mind ez meg. Talán egyszer volt amikor picit felröhögtem, de a nagyon szomorú megható rész szerintem elég gyengére sikeredett... Az akciós részek rendben voltak! Most érzem úgy, hogy Kristen Stewart kezd kiteljesedni Bella szerepében, eddig olyan sallang volt szerintem! Ja a másik, úgy idegesített Bellán a paróka, túl mű volt..

Robert Pattinson, háát szerintem már túlságosan elmaszkírozták, néha látszott rajta a több kiló festék alatt, hogy iszonyatosan fáradt, pl. a sátorjelenetnél!

10/7,5-8 pontot adnék rá!

A kedvenc jelenetem Jasper&Alice "harcbemutató" :)


És te mit gondolsz?

2010. jún. 30. 22:17
 13/23 anonim ***** válasza:

Nah akkor jò,hogy nem csak èn vagyok ìgy ezzel....szerintem New Moon hangulatra el volt talàlva....

Eclipse mint köny iszonyatosan jò volt!!..sìrtam,röhögtem,izgultam,idegeskedtem...stb...a filmnèl nekem sem jöttek àt ezek az èrzèsek....pl amikor Rosalie meg Jasper èletèt visszajàtszottàk....hààààt èn azokat a jeleneteket is sokkal sötètebb hangulatban kèpzeltem el...meg a befejezès nekem abszolùt unszinpatikus volt :S....èn azt akartam làtni ahogyan Jacob elfut ès közben mondja azt a tök meghatò szöveget a vègèn :)))....ès erre direkt nem ùgy lett vège ;(...hààt nemtudom de èn csalòdtam David Slade-ben....de attòl mèg mindìg szeretem a filmet :)

van màs oldal ahol regizve vagy?ès akkor nem kell itt beszèlni :DD

2010. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
51%
Ez a Patiszon egy beképzelt hólyag. Akkor sem kellene az aláírása, ha hozzám vágnák.
2010. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor te egy jó nagy tökfej vagy! Mivel egy aláírása több százezer forintba kerül és van aki meg is fizetné neked!
2010. júl. 1. 16:21
 16/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk én azt nem értem, hogy miért baj ha a magyarok egy kicsit nagyképűek.Az viszont semmi baj ,ha az amerikaiak meg a többi nemzetiség büszkék magukra meg olykor nagyképűek,de nekünk sose szabad annak lenni...-.-"

MIndenesetre tényleg elég gáz volt,főleg a dvd odaadása.Persze biztos megnézi!:DXD

Aláírás?Hát nekem nem kéne,a pénzről is szívesen lemondok nekem egy ilyentől nem kell XD Nem állnék órákig csak azért,hogy egy aláírást kapjak tőle.:D:D

2010. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 hasasasa ***** válasza:

igaza van hiszen számomra is vicces, hogy mindent mi találtunk fel


van is egy könyvem aiben le irják ki mit talált fel érdekes nem találkoztam még magyarral

2010. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hasasa, akkor te is jó művelt ember lehetsz xDxD
2010. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 hasasasa ***** válasza:

nah jó nem vagyok észkombájn pont az ilyen dolgokat nem tudom


hülyének is kell lenni


:D

2010. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 hasasasa ***** válasza:
anyád :D
2010. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!