Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Voltatok már sztárba szerelmes...

JdfGabrella kérdése:

Voltatok már sztárba szerelmesek és ha igen kibe?

Figyelt kérdés
Van olyan híres pasi vagy csaj akibe szerelmes voltál?

2018. dec. 31. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Most is vagyok. :D
2018. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Most is vagyok! Andrew Garfield A csodalatos pokemberben elnyerte a szivem Andrew Garfield es Emma Stone tokeletes szereplok egyutt.
2019. jan. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
P
2019. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Péter szabó szilvi
2019. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak ilyen korszakai, nekem is voltak, nem is egy. Csak, hogy a nagyobb fellángolásokat soroljam, Joseph Gordon-Levitt, Dylan O'Brien, Emilia Clarke, Misha Collins, Jennifer Lawrence, stb.
2019. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam... 1990-ben körübelül 😄 szerintem kitaláljátok ha leírom hogy néz ki,kb 190 cm magas,hosszú fekete göndör haja van,fehér zoknija,öltönyben van...😂 (Istenem azok a régi szép idők.. 😊) és hogy tuti ki találjátok... Annie are you okay? Annie are you okay? Are you okay Annie? 😂😍 és nagyon hiányzik 2009-ben ment el.😢😢😢😢 Istenem...😣 NAGYON SZERETTEM!!! 😢 Amikor megtudtam hogy meghalt akkor 1 hónapig sírtam 😭😭😭 (a szerelem nagy úr tud lenni!) 😣
2019. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miller david

Chris galya

2021. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
L.L Juniorba
2022. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!