Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan sztoritok ami ciki,...

Bumbzsi kérdése:

Van olyan sztoritok ami ciki, vicces és mind azért történt mert épp szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 08:00
 1/1 A kérdező kommentje:

Én is elmondom az én storymat :) 18eves voltam és tökéletesen szerelmes. Suli után párom felhivott hogy talizunk délután és miközben megbeszéltük a részleteket anya mondta hogy álljak már fel a székről mert le akar venni vmit a szekrényből. Ok fel álltam és közben épp mondtam vmit a barátomnak láttam hogy anya már áll a széken de én azért szépen vissza (akartam)ültem oda ahonnan már a szék hiányzott :)

Akkorát estem de a hangom megse csukott, anya a hasát fogta a nevetéstől. Azóta sem értem hogy lehettem ennyire szerelmes hogy látom a széket anya lába alatt de én vissza akartam csücsülni :D

2017. márc. 2. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!