Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces/ciki sztorit írnátok pls?

Vicces/ciki sztorit írnátok pls?

Figyelt kérdés
Szar a kedvem, és már minden sztorit elolvastam. Válaszokat előre is várom szeretettel!:-)

2016. nov. 25. 19:03
 1/6 anonim válasza:
78%

Kb 2 hónapja történt:

Úgy volt, hogy van még 2 napom és megjön (menstruáció). Hát nem így lett. Suliba voltam, 6. óra, épp biológia. Egyszercsak éreztem, hogy valami "megindult" :D. Aztán a barátnőm mondta, hogy tiszta véres a székem. Nagyon boldog voltam :D Nálunk bioszon nem lehet wcre menni, de megpróbáltam kikéredszkedni: "Tanárúr, kimehetnék wcre?" "Tudod jól, hogy nemrég volt szünet.." "De nagyon sürgős" És akkor megkérdezte, hogy hát csak nem menstruálok? Én meg csak bólogattam :D Végül kimehettem, de hát eléggé ciki volt, mert az egész osztály engem bámult..

13/l

2016. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég ciki lehetett... de ment a zöld kéz
2016. nov. 29. 18:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Öt válasz és én is írok egyet!!!
2016. nov. 29. 18:20
 4/6 anonim válasza:
100%
Családi nyaraláson voltunk,és egy ilyen...hát biztos nem kemping de volt kb 5 faház, és ki lehetett bérelni őket. Mi csak 3 napra mentünk mert ez nem is annyira nyaralás volt, hanem kenu túra, de itt szálltunk meg. Tudni kellett a faházról, hogy nem volt benne redőny az ablakon. Na de én ezt elfelejtettem. Vígan öltöztem át, amikor óriási röhögést hallottam. Kinéztem félmeztelenül (csak felül voltam meztelen) ,és pár 15 éves srácot láttam akik vaéószinu bennem "gyonyorkodtek". 9 éves lehettem kb szoval nem ügy de hat akkor is :D
2016. dec. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én mindig szégyenlős voltam...képzelheted milyen volt, hogy suliban 4. Osztályig fiúk-lányok együtt öltöztünk a terembe.

Ha már öltözésröl van szó:

Negyedikes voltam, öltöztünk tesire. Takartam magam amennyire tudtam...

Bejön tanár, megszólal:

-Szép a bugyid!

Hát nem mindenki odanézett?xD

(Sajnos fiúkat is beleértve)

2017. jan. 27. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nem sztori, de a világ legcikibb reklámszerepe:


[link]

2017. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!