Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Találkoztál Shawn Mendes-el?

Orsi Varga kérdése:

Találkoztál Shawn Mendes-el?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Shawnt. Szeretnék vele egyszer találkozni. Remélem eljön majd Magyarországra. Tudom, hogy itt volt a szigeten, de oda én nem tudtam menni.

A kérdésem az lenne, hogy ki találkozott már Shawnnal? Nagyon kíváncsi vagyok mindenféle tőrténetekre.


2018. okt. 13. 21:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Az utolsó írására szerintem senki nem volt kíváncsi....
2018. okt. 21. 20:11
 12/26 anonim ***** válasza:
21%
de igazából a 9-es nyáladzására sem...:D
2018. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%
Hat igazából az volt a kérdésben hogy kiváncsi midnnefele történetekre szóval itt most te ugatsz feleslegesen lol
2018. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%

na látod...én is írtam egy történetet, miszerint ez egy fos, nem "élmény" :D


én voltam már jobb koncerteken is, ahol nem csak annyit tudtam elmondani, hogy pontosan kezdtek és végeztek meg szépeket mondtak...ez úgy nagyjából a legtöbb előadóra igaz...mert ugye rosszul venné ki magát, ha a koncertje alatt csak szidná az ottlevőket, mert nem élvezik eléggé...na de ha ez neked már élmény, hát gratulálok :D

2018. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Kéne gyakori kérdéseken is olyan lehetőség, hogy tiltsunk valakit.
2018. okt. 22. 22:00
 16/26 anonim ***** válasza:
48%

jah, kéne :D és akkor sorozatosan lehetne az oldalt perelni amiatt, mert valaki nem fejtheti ki a véleményét egy kérdésnél, ez a szabad véleménynyilvánítás megsértése...:D


másik kérdés is felmerül, hogy akkor mégis mi értelme ennek a kérdésnek?


biztos benne vagy facebook-on vagy 20 rajongói csoportba...ott ömlengjetek egymásnak, hogy micsoda ember ez a shawn mendes...nyaljátok ott a seggét, ott tuti nem fog senki negatív véleményt mondani róla, ha már nem tudjátok feldolgozni, hogy létezik olyan is. :D

2018. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha normálisan megindokolnád a véleményed és nem csak simán Shawn szaroznád akkor akkor nem lenne zavaró amit írsz
2018. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
22%
pedig nem kellett megindokolnom olyan részletesen. nekem az nem teljesítmény, hogy valaki szépeket mond meg időben kezdi és végez, mert ezt minden előadó hozza...olyanok is, akik miatt nem kell ennyit fizetni :D
2018. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Azt kihagytad, hogy nagyon jó teljesítményt nyújtott éneklésben.
2018. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy soha nem ertettem az ilyen embereket. Nem azt mondom hogy csak azért volt jó a koncert mert szépeket mondott.

Nekem életem legjobb napja volt hogy végre élőben láthattam a példa képemet! Egyébként szerintem nem véletlenül történt az hogy Shawn hozta a szigetnek a legtöbb látogatót. Iszonyat sok híres előadó volt most is szigeten mégis sikerült igencsak kiemelkednie. Egyébként a hangját, az élő ének hangját nem véletlen nem írtam mert lehet hogy nem szereted magát az embert vagy a zenéit amivel nincs is probléma de azzal nem vitatkozhatsz hogy nagyon jó hangja van. Egyébként a koncerten midnem tökéletesen megvolt szervezve és megvalósítva, nem véletlen vagyok meg mindig a hatása alatt😂 amúgy meg az a két dolog miszerint időben érkezett az sem utolsó már 2018-ban ugyanis szokásuk az énekeseknek órákat késni. Hogy szép dolgokat mondott azt nem arra gondoltam hogy aztaa tud beszélni hanem legalább nem merült ki a kommunikáció azzal hogy “sing with me” ;) nekem is van sok énekes akit nem szeretek de nem hangoztatom. Szerintem az egyik legundorítóbb ha valaki cikizi valakinek a zenei izlését<3

2018. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!