Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Találkoztál Shawn Mendes-el?

Orsi Varga kérdése:

Találkoztál Shawn Mendes-el?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Shawnt. Szeretnék vele egyszer találkozni. Remélem eljön majd Magyarországra. Tudom, hogy itt volt a szigeten, de oda én nem tudtam menni.

A kérdésem az lenne, hogy ki találkozott már Shawnnal? Nagyon kíváncsi vagyok mindenféle tőrténetekre.


2018. okt. 13. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam vele de nagyon szeretnék. A szigetre én is el akartam lenni de sajnos közbe jött valami.
2018. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Én találkoztam vele és lefeküdtünk, mivel ő arról híres, hogy a rajongót b.ssza
2018. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha ha Nagyon vicces vagy
2018. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Ki ez, az új justin biber? A francért van erről a noname gyerekről 200 kérdés naponta?
2018. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ha nem szereted Shawn ne válaszolj. Én tényleg szeretem és kíváncsi vagyok rá. De ha te nem szereted ne válaszolj. Köszi
2018. okt. 14. 19:58
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Remek. Te meg akkor ne írj ki értelmetlen és érdektelen kérdéseket egy noname senkiről. Köszi. :)
2018. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

#6 Minek foglalkozol vele, ha nem ismered? Nem kell minden kérdés alatt megkérdezned ugyan azt amit te is ki tudsz deríteni


Amúgy sajnos én sem voltam a Szigeten.

2018. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
Én sem voltam Szigeten, pedig elképesztően szerettem volna menni. Néhány magyar a reptérre kiment elé, mikor jött, így ők tudtak vele találkozni, képet csinálni.
2018. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Én voltam szigeten és valami fantasztikusan jó koncertet adott. Majdnem az első sorokban álltunk a barátnőmmel. Viszont meg is szenvedtünk érte mert vagy 5orat álltunk a tűző napon hogy jó helyünk legyen.

Shawn nagyon rendes volt. Egy percel a kezdés előtt a színpadon volt és időben fejezte be. Nagyon szép dolgokat mondott. Egyszóval fantasztikus volt életem legjobb napja lehetett.

2018. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%

micsoda gesztus, hogy időben kezdte és időben fejezte be a koncertet meg szép átvezető szövegeket nyomott...XDXD


látszik akkor még nem igazi világsztár, mint Rihanna meg hasonlók, akik órákat is késhetnek a koncertről és leszarják :D

2018. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!