Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az AK26 énekese, Hiro egoista?

Az AK26 énekese, Hiro egoista?

Figyelt kérdés
Imádom a srácok zenéit, szinte az összes le van töltve a telómra, de mostanában nem kedvelem annyira Hirot. Az interjúknál is, Giajjeno alázatos, Hiro meg magasról tojik mindenkire. Azt látom rajta, hogy páva lett. Flegma, lenézi az embereket, saját érdekeit nézi. Volt egy interjú amikor Giajjenot megkérdezték, hogy mi az egyik jó tulajdonsága Hironak. Látszot rajta, hogy nem tud mit mondani, aztán végül azt mondta, hogy mindig számíthat rá... Nektek mi a véleményetek?

2018. szept. 9. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

A "zenéik" valóban borzalmasak.

A szövegeik a közhelyeken és a giccses sorokon túl semmit se tudnak felmutatni, hangjuk nincs (ott az autotune helyettük), a háttér zene valószínűleg lopott és igénytelen.

Tehetségtelen pont mint Mr busta.

2018. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
A legutolsó annyira ismeri kb az ak26-ot mint én vagy az emberek többsége a kvantumfizikát.. esküszöm a legjobb mikor valami jött ment idióta lát 5mp.t egy videoklippből aztán már számára szar. Ez oké de még képes másra is rá erőltetni a hülyeségét... késsz.
2018. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

11-es vagyok.

Ez egy refrén csak tőle.

"Number one Number one Number one

Number one Number one Number one

Number one Number one Number one

Number one Number one Number one"


Egy másik szövege:

"Még úgy fáj nekem,hogy nem vagy már. Láttam egy csodát a szemeden át! Láttam egy csodát a szemeden át! Egy csodát..." (ez max az szerint jó aki még soha az életében nem hallgatott zenét)


Egy másik refrén csak tőle:

"Elvittelek volna Párizsba,

készült volna rólunk pár Insta,

de végre nem vagyok veled pánikba,

elvisellek, ha van pálinka!"

2018. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

Olyan érdekes, hogy mindig az Image nótákat hozzátok elő... Még az előadó is megmondta, hogy mint pl a Párizs,Cristiano Ronaldo,Number one stb ezek csak szinte vicc számok.. nem is értem miért kell halál komolyan venni ezeket a számokat.

Az ämen című számával nem értem mi a bajod.. az, hogy neked sajnos nem jött át maga a lényeg arról nem tehet senki...

Meg ez ämen egy teljesen új irány is számára mivel eddig nem igazán voltak melody fajta zenéi.


Egyébként fellépésre is kell vinni nekik zenét és pl egy mélyebb nótára érdekes lenne bulizni ezért kellenek az olyanok mint a Blöff

2018. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

Attól hogy vicc számok még minősíthetetlenek, egyszerűen kritikán aluliak. Attól hogy elismerte a minőségüket még sz*rok maradnak.

A Belga csinálja a legjobb sz*r zenéket. Azok is rosszak, de nem minősíthetetlenek, és néha még tartalom is van bennük.


Közhelyes, giccses, klisés, a szövegnek pedig több helyen konkrétan nincs értelme.

Ahogy leírtam, ez talán annak számít minőséginek aki 10 éves, vagy Mr Busta mostani, régi haverjain kívül nem hallgat semmi mást.

Szóval több éve "rapper" és konkrétan nem volt egyetlen komolyabb száma se?

2018. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

Egy olyan kaliberű utálónak mint te teljesen felesleges bizonygatni. Számodra nem zene oké. Te nem szereted egyáltalán nem a te stílusod sőt még zenének sem tekinted még zajnak sem.


De az, hogy kinek mi tetszik az had legyen már egyéni döntés. És igen akik ilyen minősíthetetlen zenét hallgatnak azok valószínűleg egy b*rm*k,idi*ták,prolil,tanulatlan alacsony agyi működéssel élő emberek. Sajnos ez van. :/


Amúgy meg nincs olyan előadó akibe ne lehetne belekötni valamibe... szóval nagyon érdekelne, hogy szerinted mégis ki/kik azok az előadók akik ténylegesen tökéletesek, a szövegükben lévő összes szó összhangban van és értelme is van meg szól is valamiről. Meg ami a legfontosabb, hogy a 21. századi embernek eladható minden korosztályban egyaránt. :)

2018. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

ez hülyeség hogy nincs egy értelmes zenéjük se.

csak a népszerűbbek mind image zenék.

a többség nem azért halgat zenét hogy elemezze meg az értelmét keresse.

hanem mert szórakoztató.

2018. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szép férfi lennék, én is az lennék.



20/nő-elfogult rajongó

2019. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!