Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az AK26 énekese, Hiro egoista?

Az AK26 énekese, Hiro egoista?

Figyelt kérdés
Imádom a srácok zenéit, szinte az összes le van töltve a telómra, de mostanában nem kedvelem annyira Hirot. Az interjúknál is, Giajjeno alázatos, Hiro meg magasról tojik mindenkire. Azt látom rajta, hogy páva lett. Flegma, lenézi az embereket, saját érdekeit nézi. Volt egy interjú amikor Giajjenot megkérdezték, hogy mi az egyik jó tulajdonsága Hironak. Látszot rajta, hogy nem tud mit mondani, aztán végül azt mondta, hogy mindig számíthat rá... Nektek mi a véleményetek?

2018. szept. 9. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
az egész banda egy rakás trágya. :D Szar zenét játszó szar emberek.
2018. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
60%

Talán csak a külvilágnak mutatja ezt. A hallgatói nem tudhatják, hogy valójában hogyan érez, mivel nem ismerik személyesen. Ez csak a te véleményed.


1#: Megtalállak és tökönrúglak! Attól, hogy nem szereted őket, nem kell kijelenteni róluk, hogy szarok. Mert igenis jók! :D

2018. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

kb olyan színvonalas a zenéjük mint ez a tetoválás :D


[link]

2018. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Nem mondasz butaságot! Erre nem is gondoltam, hogy csak annak mutatja magát.
2018. szept. 9. 20:04
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

"Sokan" szidják Hiro-t, hogy megváltozott "pávás" lett mint ahogy te is említetted. Pedig valójában ő ilyen, változott de a maga szempontjából pozitív irányba hiszen ő olyan ember valójában amilyen most.

Persze személyesen elég kevesen ismerik.

De Hiro mindenképpen egy érzékenyebb lélek mint a testvére és ez a zenei munkásságukon is látszik.

Hironak van szerelmes,magányos,"kitaszított" és még hasonló érzelmesebb dalai. De Giajj inkább maradt a rappesebb vonalon.

Lényegében Hiro kibontakozott.

Az, hogy flegma lenézi az embereket és csak a saját érdekeit nézi ezt miből szűrted le ?

Még olyat nem hallottam, hogy bármelyik rajongóját elküldte volna melegebb éghajlatra mert ő éppen nem kívánkozik képet készíteni hanem ellenkezőleg szívesen csinálja... persze azért ha néha unottabb és kedvtelenebb az nem azt jelenti, hogy flegma meg egy bunkó farok hanem csupán neki az már nem az 1. hanem a 50. és azért ő is ugyan olyan ember mint te van magánélete és abból neki adnia kell a fanjainak is.

Meg ha van születésnap azokra is szívesen mennek ha hívják őket persze pénzért cserébe mivel hát nekik is az idő pénz de ettől függetelnül láttam már olyat, hogy beteg gyerekekhez is mennek ami tiszteletre méltó csak hát ilyen az ember ha valami jót csinálsz azt tudják 5 percig aztán kész el van felejtve de ha valami rosszat akkor azt mondják 5 év múlva is.

Az, hogy egoista az már nem is fejteném ki.. minden ember van egy bizonyos ego szintje de ez egy forgó kör egyszer fent egyszer lent.

De az, hogy túlzottan teljesen el van szállva magától az nem igaz.

Szerintem minden ember a saját érdekeit nézi meg a családjáét és a barátaiét.

Az, hogy éppen milyen jó tulajdonságot tudna mondani róla az szerintem egy elég hülye kérdés. Viszont Giajj jó választ adott mert a mindig lehet számítani rá az egy teljesen jó kifejezés.


Persze amit most leírok ez az én szemszögem lehet, hogy pont az egésznek az ellentéte de lehet, hogy pontosan jól leírtam. Ahhoz, hogy megtudd milyen ember valójában ahhoz személyesen ismerned kell.

Olyan szörnyű ember pedig biztos nem lehet ha már ennyien szeretik. :)

És nem is cseréli a barátnőit minden héten pedig megtehetné de nem hülye ő se.

Sőt a jelenlegi barátnőjének van egy kislánya amit Hiro teljesen jól kezel és szereti is legalábbis az instagrammján van 1-2 olyan kép ahol éppen vele van és játszik vele.


Ez az én véleményem semmiféle seggnyalás nélkül.

Lehet szidni meg lepontozni meg az ilyen olyan IQ betyárok is jöhetnek.


De legalább az utálók közül 1 valaki leírná az kulturáltan valamilyen érvel, hogy mi is velük a baja azt nagyon megköszönném :)

2018. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a választ! Ez most rádöbbentett, hogy eléggé rossz módon gondolkodtam. Csak bennem még mindig a régi hiro style van. :D
2018. szept. 9. 21:24
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Sok dolog egyébként csak nézőpont kérdése, hogy milyen szögből nézed :D


Pl Én utálom a német nyelvet de amint találtam egy közös pontot a német rap zenét azóta azért jobban figyelek az órákon :)

2018. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem Hiro egyre unszimpatikusabb. Voltam koncerten és egy árva mosolyt nem eresztett a közönség felé. Fapofával letolta a számokat majd ment. G-nek sokkal pozitívabb volt a kisugárzása. Na meg a zenéik... Persze mindenki változik, de a régi daloknak tényleg volt mondanivalójuk, most meg már csak a pénz, buli, nők. Én valamiért azt érzem Hiro nem szívből csinálja már ezt az egészet.
2018. szept. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Van benne igazság de hát azért neki ez már a számtalanodik fellépése... kültéri koncerteken normálisabb és szabadabb. Beltérin mint a jó munkás ember beül a kocsiba alszik megy fellép utána alszik megy haza.

Az, hogy nem mosoly... hát ő ilyen pont olyan kedve van stb.

2018. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Hiro nem egoista , csak nem szeret interjút adni !

Egyébként miért lennenek szarok az Ak26 zenei ?

Biztos a sok begyöpösödött embernek nem tetszik

Mert ők már a múltban élnek , de már a jön az új generáció csak szólok

2018. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!