Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem bírom tovább, mit tegyek?

Nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig is szerettem, de mostmár annyira bele estem Axl Roseba (Guns n Roses énekese), hogy nem bírom tovább. Természetesen a fiatal külsejébe, így öregen valami borzasztó kiábrándító. Mostanság egyre több fiatalkori képet nézek róla, rengeteg koncertet nézek és az a hang...úristen..imádom hogy önmagában olyan mély és férfias..de amikor elkezd "nyekeregni" (:D) teljesen bevadulok tőle..egyszerűen már a hangjától jön rám az orgazmus..és az a test..valami eszméletlenül szexi..imádom, és annyira vissza hoznám a fiatalkori kinézetét, hogy belebolondulok.

Szerintetek mivel csillapodjak le? Miatta nem tudok barátot szerezni, minden flörtöt vissza utasitok, minden fiúban őt látom, és nem tudok fékezni magamon..inkább egész nap őt bámulom egy-egy képen.

Valakivel esetleg történt már ilyesmi? Érdekelne egy-egy ilyen sztori:) hogy ő hogy tudta kezelni ezt a vágyat.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)

24/N


2018. jún. 25. 20:48
 1/3 anonim válasza:
75%
Én pont úgy nézek ki.
2018. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hangod is olyan?:D
2018. jún. 25. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Uhh én 13-14 évesen voltam így, de 24 évesen már durva azért...
2018. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!