Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább. Többre...

Nem bírom tovább. Többre vágyok. ÉLNI akarok. Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. 17 vagyok, most lesz az utolsó évem. DE már nem bírom, hogy olyan "személyiség" van rám erőltetve amit nem élvezek. Mármint az az unalmas, akivel nem történik semmi, mert korlátozva van. Vannak emberek akik élvezik azt, hogy otthon ülnek, olvasnak-tanulnak, rendesek, sehova se mennek. DE ÉN NEM! bennem van egy vad-őrült-bulizós én aki ki akar törni. és megbolondul odabent. nyár van. ÉLNI AKAROK. Jó tudom, mindenki azt mondja, hogy még bírjam ki ezt az egy évet, aztán megyek egyetemre - szabadság. lehet élni. de mi van, ha én nem bírom ki addig. TOMBOLNI AKAROK. ÉLVEZNI AZ ÉLETEM. mit csináljak?

2013. júl. 15. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Például most voltam a sound-on. de ez csak arra volt elég, hogy még többet akarjak. (itt is eléggé korlátozva voltam) De legalább ott voltam. Láttam, ahogy az emberek tombolnak és rájöttem, hogy IGEN NEKEM EZ KELL. ÉN EZT AKAROM. és ezt fogom tenni. de nem bírom kivárni, a következő nyarat. Amikor már nagykorú leszek, és elmegyek ahova akarok és ki fesztiválozom magam. NEKEM MOST KELL VALAMI. Eddig csendben aludt a vad személyiségem elnyomva és most, hogy elkezdtem felpiszkálni, ki akar törni. és most elemészt, hogy nem tudom ezt kiélni. de elnyomni se tudom. bele fogok őrülni ebbe az utolsó évbe. Azt hittem, hogy most a Sound-on kibulizom magam és majd friss erővel nekiállok az érettségiknek. A francokat. Nekem ez olyan volt, mint egy aperitif. kell még. és nem tudom mit csináljak
2013. júl. 15. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van: csinálj amit akarsz :D
2013. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és hogy oldjam meg, ha baromira korlátozva vagyok itthon? milyen fesztivál (vagy valami) lesz még nyáron? Hol tombolhatnám ki magam? ( éés most nem az a szempont, hogy le akarom inni magam és a pasiknak könnyű prédájává akarok válni) hanem élvezni az életet. Kell az a sound hangulat, amikor végigmegyek az utcán és mindenki jól érezi magát, mindenki partizik és minden probléma el van felejtve.
2013. júl. 15. 22:12
 4/5 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2013. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lány
2013. júl. 31. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!