Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki utálja innen Tabáni Istvánt?

Ki utálja innen Tabáni Istvánt?

Figyelt kérdés

Személy szerint ez a fickó csak kitalálta, hogy megverték meg szivatták a suliban, hogy híres legyen. Egy lúzer nem ilyen.


Bezzeg más fasza kis rockzenekarokat le se szarják.


2010. jún. 16. 15:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Más rockzenekarokat nem fedezett fel a tehetségkutató. Ne tessen rá irigykedni, hanem jelentkezni kell a következő Megasztárba!
2010. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki normális az már csak kamu lehet?

te nem vagy 100as

2010. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
Én kedvelem Őt,fantasztikus hangja van,tehetséges,és szerény.Akinek meg valami nem tetszik,az ne nézzen Rá,és ne hallgassa!Jah,és próbálkozni kéne,nem a másikat szidni habzó szájjal,mert irigykedéssel nem fogsz előbbre jutni!
2010. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ugyanmár. Elég gond, hogy ebben a hülye országban, az ilyen lúzerekből lesznek a sztárok. A helyébe inkább picologushoz járhatna, minthogy arról találna ki sztorikat, hogy milyen szar volt neki.
2010. jún. 16. 15:28
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

nem iszik,nem drogozik,nem volt baromi népszerű a suliban,nem nagyképű..Tehát utálni kell?

A rockerek bezzeg..


jesszus...

hol élsz te?

2010. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%

lúzer??

te vagy a lúzer kisapám..hatalmas LÚÚZER:D

2010. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a gáz, hogy ennyi irigye van. Otthonról a fotelből könnyű pampogni. Álljál fel, és menjél el te is a versenyre, és akkor kiderül, hogy a te rockbandád ér-e annyit, mint Tabáni egyedül.
2010. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%

rég nem láttam akkora egyetértést és összefogást asz országban mikor arról kellett dönteni ki nyerje azt a versenyt...de te biztos nagyon menő csávó vagy...


no comment.

2010. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem inkább Neked kéne pszichológushoz járnod,Kedves Kérdező,mert TE egy sikertelen,besavanyodott,kisebbségi komplexusos,féltékeny sz@r vagy.Szóval menj,és tegyél valamit a sikerért,ne másokat szidj!ostoba vagy...
2010. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Én nem utálom, kifejezetten kedvelem is,egyik oka azértis mert ismerem személyesen,és egy jófej, szerény és jó humorú ember akivel jól el lehetett beszélgetni még régebben is,amikor még nem volt híres,csak egy egyszerű múzeumőr..
2010. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!