Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon miért a férfit hibáztatják?

Vajon miért a férfit hibáztatják?

Figyelt kérdés

A Hosszú Katinkás, Shanes dolog érdekes reakciókat szült.

Shane kiírta, hogy a felesége megcsalta. Az Internet meg őt kezdte el hibáztatni, hogy az ő hibája, amiért a felesége megcsalta, biztos nem figyelt oda rá. Szegény Katinka...


Ha fordított helyzetben lennénk, akkor is a férfi lenne a hibás, hogy mereszelte megcsalni.


Vajon a nőknek ma már mindent lehet? Úgyis mindenki melléjük áll?


2018. máj. 27. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Máshol meg azt írták, hogy Shane is megcsalta őt. Az ilyen internetes dolgoknak nem szabad hinni.
2018. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Mindkettő hibás. Az is, aki megcsal, azh is, akit megcsalnak. Ha mindent megkap, amire szüksége van, nem megy félre senki. Ha nem ad meg mindent a másik, máshol fogja keresni. Ez ilyen egyszerű.
2018. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
60%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Itt olvashatsz néhány véleményt. Egyébként én nő vagyok, de ebben az esetben azt látom, hogy inkább Hatinka a saras, hisz hol lenne Shane nélkül? Persze biztos vannak dolgok, amiket nem tudunk, így nem ítélkezek, de a nők nagy része a két kezét összetenné egy ilyen pasiért.

2018. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
és Shane hol lenne KAtinka nélkül?
2018. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülye duma volt. A váláshoz is két ember kell meg a kapcsolathoz is.

Értelmes ember nem mond olyat, hogy ez ennek vagy annak a hibája volt kizárólag. Ketten hozták össze, mindkettő beletette a magáét.

Azoknak a kommenteknek nincs értelme ahol ezt írják: ez a ti dolgotok, senkinek nincs köze hozzá. Aha. Értem. Tehát az egész életüket kiposztolták a fb meg instára, minden áldott nap, hogy ők milyen boldogok, sikeresek és szerelmesek - aztán nesze. Kirakat volt az egész.

Aki kirakja az életét az ablakba az ne csodálkozzon ha véleményezik.

Shane utolsó posztja tipikus sértett bosszú volt, kicsit átment gyerekesbe de végül is megértem mit érezhet.

Én mindig azt vallottam, hogy nem egészséges ha két ember 0-24-ben együtt van, és ez most is beigazolódott. Nyilván ez a történet nem tarthatott a végtelenségig, akinek van esze és érzelmi intelligenciája az ezt simán belátja. Egy kirakat volt az életük, 10/8 képen művigyor, semmi érzelem. Csak a lájkoknak szólt az egész meg a néphülyítésnek. A brand része volt. Nyilván nem látszódhatott rajtuk, hogy tele a bakancsuk a másikkal és már a sokadik vitán túl aznap, úgy nem ment volna a bolt, nem dől annyi lé a házhoz.

Úgyhogy ezt a soviniszta dumát hanyagold, hogy a nőknek mindent lehet. A férfiak is ugyanúgy megengednek maguknak bármit, ezt mindenki tudja.

37N

2018. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

"azt látom, hogy inkább Hatinka a saras, hisz hol lenne Shane nélkül"


És Shane hol lenne Katinka nélkül? Kettejük között az a különbség, hogy Katinka többször is hangoztatta, hogy a férje nélkül nem ért volna oda, ahol van.


Én elítélem a házasság alatti félrelépéseket, bármelyik fél részéről. De ugye emlékszünk még Shane könnyes (és nem kicsit színpadias) bocsánatkérésére? Vajon miért? Katka nem teregette ország-világ elé, hogy mi történt, amiért így kellett esdekelni. Viszont kérte a házasság felbontását és elköltözött a férjétől. Ha ez idő alatt történt bármi, az nem tartozott rá.

Amit Shane csinált, az egy elkényeztetett, sértődött, egoista ember bosszúja volt. Meg nem oldott vele semmit, csak rúgott egyet abba az emberbe, akiért állítólag vérét és verejtékét adta. Ahogy a medence szélén, úgy az életben sem tudja méltósággal fogadni a vereséget.

2018. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

"És Shane hol lenne Katinka nélkül?"


Ugyan itt.

Látom nagyon értesz a versenysporthoz, ha ilyen hülyeségeket kérdezel.

2018. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ugyan itt."


Ugyan hol? Kinek lenne a sztáredzője? Ki viselné el a beteges őrjöngéseit?

2018. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
"Ha fordított helyzetben lennénk..." Nos, en mar olvastam arról is, hogy megcsalasban Tusupé volt az "elsőbbség"...
2018. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7: "Ugyanitt." Azért ezt kétlem. Legalább annyit köszönhet Hosszúnak, mint ő neki.
2018. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!