Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Marylin Manson és Johnny...

Marylin Manson és Johnny Deep-nek milyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Sok klippjében láttam már, de soha nem értettem 😅nem rég kezdtem el hallgatni, de imádom Mansont 😊Illetve hallottam pár dolgot a gyerek koráról, hogy miért változott meg ennyire 😅valaki leirná, kíváncsi vagyok 😅

##Marilyn ##Manson
2018. jan. 29. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Azért lett ilyen mert gyerekkorában Johnny Depp molesztálta és ebből később barátság lett
2018. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Marilyn Manson* Johnny Depp*

egyébként a sztárok közt sok barátság kötődik, valószínűleg ez is egy ilyen barátság

2018. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
egyébként az "ilyen" elég hülye jelző. engedd meg, hogy megkérdezzem, milyen? tudod, egy kicsit a dolgok mögé kéne nézni. Manson egyáltalán nem olyan, amilyennek a média mutatja, illetve amilyennek a klippjeiben tűnik. régen én is azt hittem, hogy egy állat, de mostanra rájöttem, hogy egy nagyonis érzékeny és intelligens ember
2018. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon jó barátok, már régóta.
2018. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Már vagy 20 éve nagyon jó barátok
2018. febr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként fact, hogy Manson Lily-Rose Depp keresztapja, aki ha jól tudom maholnap tölti a tizenkilencedik életévét. Ezzel csak arra akarok rátapintani, hogy tényleg nagyon régóta barátok
2018. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!