Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Deep filmjeit honnan...

Johnny Deep filmjeit honnan tudnám megszerezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Imádom Jhonny filmjeit. Ő az egyik kedvenc színészem. Elkezdtem megnézni a filmjeit. De de van 8 film amit nem találok sehol sem. és sajnos négyet csak feliratosan tudtam megszerezni. Tudna nekem segíteni valaki ?

A jövő nincs megírva

Változatok a házasságra

Én Pán Péter

Arizóniai álmodozók

La Macha elveszett lovagja

Mielőtt leszáll az éj

Aki másnak sírt ás

Rum napló


ezeket a filmjeit nem találom sehol sem. esetleg hátha valami más címen megtalálható... mert jártam így. A nyeremény nyaralás című filmjét Bikinivadászok cimen tudtam leszedni de ez is nagy véletlen volt hogy rájöttem. Előre is köszi mindenkinek :)


2011. máj. 16. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Torrentoldalakon már nézelődtél? Jó torrentoldalakon mindent megtalálni.

És Youtube? Darabokban szoktak lenni rajta filmek is. Bár magyarul kevésbé, de hátha.

2011. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt megnézheted, hogy mi a filmjeinek a rendes címe: [link]
2011. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Torrent oldalakon persze hogy néztem.. hát ott kezdtem.. de már több mint egy éve kutatom őket és ezeket nem találtam még meg.... a második hozzászólonak köszönöm remélem igy hamarabb megtalálom őket...
2011. máj. 16. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló ugyanaz mint az első, vagyis én. :D
2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi :D
2011. máj. 16. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ahhoz képest, hogy ennyire szereted, egyszer sem sikerült leírni a nevét.
2011. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a Rumnapló még kész sincs.
2011. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy észreveszed.. utolag már én is észre vettem.. de biztos halottál már arról a betegségről ami az irással kapcsoaltos.. most nem részletezném ... ugyhogy kérlek ezt ne firtassuk
2011. máj. 16. 20:03
 9/9 anonim válasza:
A Változatok a házasságra-t én is épp most kerestem, végül And They Lived Happily Ever After címen találtam meg, hátha ez segít... :)
2011. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!