Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Facebook-on a Farmville...

A Facebook-on a Farmville nevű játékkal kapcsolatban lenne egy kérdésem! Hogy lehet megszerezni ezeket az ajándékokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Vannak ezek a különleges ajándékok, mint a villa, 250 FV cash, elefánt, mystery gift, zombi tehén, csirkék!

Elfogadtam amit kaptam, küldtem is, de nem jelenik meg egyikünk farmján se! Légyszi segítsetek, hogy ezt hogyan tudnám megszerezni...Előre is köszi!!!!


2010. febr. 24. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi vagyok,mert eddig azt hittem,hogy csak az oldaladon jelenek meg mint ajándék gift..
2010. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel! :D
2010. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Örülök hogy nem csak én küzdök ilyen problémával! :D

Azért remélem jön valaki aki választ is ad kérdésünkre...

2010. febr. 24. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:

ha kaptál vmilyen ajándékot az nem jelenik+ rögtön a farmodon, hanem a jobb alsó sarokban vagy 1 ajándékdoboz a market mellet és ha arra rámentek akkor kiadja h gift..rákattintasz és kiadja az összes ajándékodat amit felhasználatsz rá kell menned rajtuk az "use"-ra és akkor már kiadja és oda teszed a farmodon ahová akarod. de ha mondjuk nem kell neked vmeik ajándék akkor a "sell"-el el is adhatod ad érte némi pénzt.

rem. segítettem. :)

ha nem erre vonatkozott a kérdés akkor sorry. :D

2010. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem erre vonatkozik a kérdés, olvasd el még egyszer... :D
2010. febr. 25. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Sejtem mire gondoltok. Amik a Facebookon keringenek, pl. Farmville Gift Sender alkalmazás néven és satöbbi. Ezek kamu dolgok, unatkozó emberek kreálmányai és semmi közük a Farmvillehez. A virtuális világon belüli virtuális dolgok, képek stb :) Az ilyen alkalmazásokkal nem érdems foglalkozni.


www.farmvillefreaks.com

Angol nyelvű oldal. Itt lehet értesülni az eljövendő dolgokról, hogy mi lesz a tojásokban, mystery giftekben és milyen újitások jönnek a következő hetekben.


ÉS ha már itt tartunk, sose legyetek rajongói olyan klubboknak, amik a tagságért képtelenül nagy értékű juttatásokat kínálnak (Pl 500 FV cash). Ezeket többnyire hackerek működtetik, akik ezzel ellopják a nem publikus adatokat. Csak az számít hitelesnek, amit a fejlesztő cég (Zynga) publikál facen.

2010. márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen erre gondolok amiről az utolsó válaszoló írt.

De akkor az miért van hogy más farmján megjelennek ezek az ajándékok? Pl. elefánt, zombi tehén...

Nem értem...

2010. márc. 2. 07:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert az elefánt és a zombi tehén az régebben valódi szezonális ajándék volt, valamilyen ünnephez, alkalomhoz kötve. Mindig vannak limitált cuccok, amiket csak bizonyos ideig lehet venni és küldeni.

De vanilla cow pl sosem volt a játékban, villát meg nyilván nem lehet ajándékozni, hiszen az 1 milllió coinba kerül (a legdrágább megvehető cucc).

2010. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm szépen. Én hiszek neked! :)

Mondjuk azért kár, mert a FV cash jól jött volna...de mindegy...

2010. márc. 2. 15:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Hihetsz, mert betegesen fanatikus vagyok és régóta játszok és mindemellett sokat olvasom az oldalt, hogy mik lesznek, mik voltak. :)


A FV cash jelenti a profitot a cégnek, úgyhogy azt nem dobálják csak úgy. Lehet venni igazi pénzért most már Magyarországról is. 300 FV = 10.000 Ft. Elég durva, sose vennék. :)

2010. márc. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!