Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Facebook-on a Farmville...

A Facebook-on a Farmville nevű játékkal kapcsolatban lenne egy kérdésem! Hogy lehet megszerezni ezeket az ajándékokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Vannak ezek a különleges ajándékok, mint a villa, 250 FV cash, elefánt, mystery gift, zombi tehén, csirkék!

Elfogadtam amit kaptam, küldtem is, de nem jelenik meg egyikünk farmján se! Légyszi segítsetek, hogy ezt hogyan tudnám megszerezni...Előre is köszi!!!!


2010. febr. 24. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 06:17-nak

A ZOO World játékban nem vagy véletlenül fanatikus?

Ha igen akkor elmagyaráznád nekem,hogy ott mit kell csinálni,mert nem jövök rá...

2010. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azt én is néztem hogy nagyon drága :S én se vennék...

Nem szeretnél a szomszédom lenni? :D Bár így is már több van a kelleténél, de magyarok kevesen :(

Én egyébként a Maffia Wars játéknak nem értem a lényegét! :D

2010. márc. 3. 12:43
 13/13 anonim ***** válasza:

A fanatikus vagyok :)

Zoo Worldel nem játszok, de hasonló lehet. Csinálsz valamit, vársz, az pénzt hoz, abból csinálsz valamit, vársz... és a végére hatalmas leszel :)


Mafia Warssal tolom, az elég összetett. Kellett egy hónap, mire kiismertem.

2010. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!