Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok a plátói...

Ti mit gondoltok a plátói szerelemről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy énekesbe vagy egy filmsztárba való szerelemről.

Van aki azt mondja túlzott rajóngás,fanatikusság. De aki ebben van, az valóban ugy érzi hogy szerelmes. Szerintem létezik ilyen. Saját bőrőn tapasztaltam.

Ki tapasztalt hasonlót?

Lécci hűlye kommentekkel kíméljetek, mert ugysem érdekel.

L


2018. jan. 29. 00:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊 igazából én pl ugy vagyok vele hogy hiába voltam már szerelmes, volt több párkapcsolatom is,voltan eljegyezve egy 5 éves kapcsolatban, akibe tényleg szerelmes voltam! De... Van egy plátói szerelmem, akiért viszont meghalni is képes lennék,ugymond... És ez az egy dolog nem volt meg a valódi párkapcsolataimban. Pedig mindegyik rendben volt. Én ugy gondolom hogy a plátói szerelem is ugyanolyan, mint a "sima" szerelem, mi az érzelmeket illeti persze. :)
2018. febr. 2. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!