Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok a plátói...

Ti mit gondoltok a plátói szerelemről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy énekesbe vagy egy filmsztárba való szerelemről.

Van aki azt mondja túlzott rajóngás,fanatikusság. De aki ebben van, az valóban ugy érzi hogy szerelmes. Szerintem létezik ilyen. Saját bőrőn tapasztaltam.

Ki tapasztalt hasonlót?

Lécci hűlye kommentekkel kíméljetek, mert ugysem érdekel.

L


2018. jan. 29. 00:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nyilván tinikorában majdnem mindenki tapasztal ilyet. Azért baromság az egész, mert mindig az álmodozás keretein belül marad az affér egy olyan személlyel, akit a legkevésbé sem ismersz. Lehet, hogy a filmekben/koncerteken szexi, a való életben meg azzal tölti a szabadidejét, hogy butus kislányokat dönget és állandóan vedel (nem példa nélküli eset).
2018. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 igen, álmodozás meg fantázia ez igaz. De van aki ettől a legboldogabb, ettől teljes az élete. Hiába elérhetetlen ugymond. Sok ilyennel találkoztam már. Bár ugy gondolom hogy fanatikusságra szűletni kell,mert nem mindenki képes rajongani valakiért akit nem is ismer. Viszont...ha már rajóng akkor a plátói szerelem abból fakad...
2018. jan. 29. 01:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy kockázatmentes, mert nem kell félned a visszautasítástól, mert az érzelmed alanya nem is tud róla. Nem feltétlenül valami távoli, elérhetetlen, csak a médiából ismert személy lehet egyébként: valaki, akivel egy busszal jártok, egy tanár, kolléga, szomszéd, bárki, akit nap mint nap látsz. Szerintem mindenkinek volt ilyen.
2018. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire nevezhető ez szerelemnek. Ilyenkor általában a plátói szerelmes kialakít magában egy eszményített képet és abba szerelmes. Esetleg a vonzalom pusztán fizikai, de ez szerintem olyan esetben valószínű, ha áldozatunknak alapvetően nem sok kapcsolata van az ellenkező nemmel.
2018. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: Áldozat? No erről azért nincs szó. Ártalmatlan dolog ez.
2018. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Áldozatnak épp áldozat és nem is annyira ártalmatlan, mert amíg hősszerelmesünk bele van habarodva a saját kényszerképzeteibe, érzelmileg nem áll készen egy valódi kapcsolatra.
2018. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Azért itt vannak összetevők. Ha pl. egy tini bele van habarodva Justin Bieber-be és tele van a szobája fala a képeivel akkor én nem aggódnék. Ha 30 éves no akkor már igen. Emberfüggő. Van egy lány, akiért a mai napig feladnék mindent, ha csak annyit mondana: "gyere". Pedig alig-alig beszéltünk életünkben. Pedig én már messze nem vagyok tini.
2018. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezni, létezik. Én Sophie Marceau- ba voltam "szerelmes" kamaszkoromban, elég sokáig, de azért csak "kinőttem".
2018. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Ki NEM volt szerelmes bele?
2018. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Belé. Beléje. Mittudomén. Szóval ő egy NŐ!
2018. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!