Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy halt meg VV Fanni?

Hogy halt meg VV Fanni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 04:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Érdekes egy sztori...írnak mindenfélét de szerintem sok mindent titkolnak vagy kitalálnak ami nem is igaz...Pl láttam 3 cikket amiben írták h megtalálták ahol hírdette magát. de 3különböző néven!?(Egy oldal amin német szöveg volt tarifák nélkül,egy magyar szöveges amin €-s tarifák és egy oldal ahol Fanni néven bemutatkozó kis szöveg stb mind magyarul,ami talán tényleg a valós adatlapja lehetett,kép mindehol ugyan az volt szinte róla)Olvastam hogy valaki fenyegette és lehet azért akart csak lelépni innen.De akkor nem az az ,,utolsó történet róla" h a kamera látta ahogy az állítólagos gyilkosa eszméletlenül viszi a mélygarázsban.Lehet hogy nem is az a férfi ölte meg ...lehet hogy az erdős résznél ahol járt a bérelt autóval ott adta át a lányt valakinek (mert keresnek egy német rendszámú autót is)aki ki tudja mit csinált vele utána...lehet az a másik valaki ásta el vagy dobta be a Dunába és akkor viszont tényleg az életben nem találják meg főleg ha vmi nehezéket kötöttek rá...De az is lehet hogy csak kivitték külföldre és ott kényszerítik prostitúcióra...Meg ilyet hogy a magyar hatóság nem tud kiszedni egy vallomást a gyanusítottból?Ilyen nincs!Beszélni kell...ha beszélt is de nem jutnak vele előrébb miért nem alkalmaznak hazugság vizsgáló gépet?Vagy itt ilyen nincs?(nem tudom)Meg hogy csak félig ismerte be a bűnrészességet...akkor valamivel már előrébb kéne hogy járjanak a nyomozásban.A férfi is ha mondjuk nem gyilkolt vallania kéne más ellen hogy mentse a helyzetét már amennyit tud...Érdekes ez az egész.

Én nem néztem a VV-t ,nem tudtam ki ez a lány de valamiért érdekel hogy mi lesz a vége,talán mert olyan fiatal és attól mert prosti volt nem így kellett volna meghalnia ha valóban ez történt.Sajnálom szerencsétlent és remélem előkerül egyszer!

2017. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyanúsított azért nem vall, mert megfenyegették. Elviszi más helyett a balhét.
2017. dec. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Azt mondta, ájultan találta, levitte a kocsijába, de útközben meghalt. Megijedt és beledobta vagy a Dunába vagy a Balatonba. Hogy ki ölte meg, azt nem tudja. Nem tudom, mi az igazság.
2017. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Talán egy vezető (családos) politikus volt nála és eldurvult a szexjáték...
2017. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Vagy kokain túladagolás.
2017. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
33# azt mondta?kinek?neked?:-D
2017. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Elkülöníteném egy bepoloskázott zárkában egy beépített rendőrrel, és "becsempésznék" nagyon erős pálinkát.


Tehát eljátszatnám a fickó előtt, hogy lefizetem az őrt, hogy csempésszen be piát.

A csali alkohollal berúgatnám a fickót és amikor már tuti teljesen KO és nem fog gyanút, kiszedném belőle a dolgokat.

Legalább is megpróbálnám. Lehet nem a leglegitimebb mód, de gyilkossági ügynél lehet segítene előrelépni. :)

2017. dec. 29. 01:47
 38/43 anonim ***** válasza:
# 37 Nem biztos, hogy működne. Nem vagyok büszke rá, de én pl. seggrészegen is úgy tudok hazudni, mint a vízfolyás.
2017. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
De nem vagy zárkában, elzárva mindentől. Az ő lelki állapota és a te mostani állapotod között van némi különbség.
2017. dec. 29. 22:11
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
A Dunába tuti nem dobhatták bele, mert ha beledobják, akkor a holtteste feljött volna a víz felszínére, az meg elég feltűnő azért... Na meg Pest elég forgalmas mindig, senki nem látta hogy valaki beledob egy embert a vízbe?! Ez az egész ügy már túl bonyolult... Szomorú eset, de előbb sajnálok egy olyan embert akit ok nélkül öltek meg, mint egy prostit... Az ilyen lányok sokszor fizetés helyett is simán egy kést kapnak a testükbe...
2018. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!