Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanni néma?

Weisz Fanni néma?

Figyelt kérdés
Még sose láttam beszélni ő néma is vagy csak siket?
2017. ápr. 29. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Aki siket, az nem tudja elsajátítani a hangképzést, mert nem hallja.

Szóval igen, nem tud beszélni, csak érthetetlen hangokon.

2017. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint aki születése óta süket... ez még hozzá tartozik, mert nyilván aki megtanult kiskorában, de utána süketült meg, annak megmarad a beszéde.
2017. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg lehet érteni, amit mond, főleg, ha valaki hozzászokik.


Volt egy sorozat a köztévén, amiben egy férfivel különböző különleges helkyzetet próbálnak ki. Beszél rendesen, kb úgy, mint más hasonlók. Szerintem nem is kéne jelelnie.

Nekem úgy tűnt, hogy eltúlozza a helyzetét.

2017. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tud beszélni, mint a süketek általában, szintelen fahangon. De mert ezt nem szereti, inkább jelel.
2017. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak süket, nem néma, tud beszélni úgy ahogy, de nem szeret, mert nehezen lehet megérteni, így inkább jelel. Némán szokott beszélni olyan emberrel aki nem ért a jelelésből, de tud szájról olvasni. Én is süket vagyok az egyik fülemre teljesen, a másik fülemen is nagyot hallok, de volt pár műtétem vele és hallássegítőt is beszereztem hogy legalább az egyik fülemmel halljak rendesen ami bevallom nem túl kellemes mert minden kis szisszenést 3x jobban meghallom mint mások.

Visszatérve Fannira találkoztam már vele nagyon régen amikor még nem volt így felkapva. De most fél éve is találkoztam vele és rám ismert. Jó a társaságába lenni, de nem az én világom az a stílus amit ő képvisel.

2017. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!