Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande tényleg nagyképű...

Ariana Grande tényleg nagyképű és utálatos?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem itt senki nem ismeri személyesen.

Bár biztos jönnek majd rajongói előadni hogy ez fúúú de nem igaz és a többi, de igazából ők sem tudhatják.

2017. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nézzél vele interjúkat. Ha a nyelvet nem érted, még akkor is lejön a személyisége, még ha meg is próbálná megjátszani magát, akkor is. Én még nem néztem vele interjút.
2017. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül látszik az ember személyisége az interjúkból. Azokat megvágják, megszerkesztik, az interjúalanynak megcsinálják a ruháját, haját, sminkjét, mindenféle instrukciókat adnak neki, hogy mit csináljon, hogy beszéljen stb. Szóval a valódi személyisége nem feltétlenül jön le belőle. Azt tényleg csak akkor lehet megtudni, ha személyesen ismered hosszabb ideje az illetőt.
2017. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Énszerintem talán ma már nincs ez, hogy elő van írva a sztároknak menedzser, vagy valaki által, hogy milyen kérdésekre mit válaszolhat. Rájöttek, hogy a sztárok önmagukban is érdekesek. Amúgy most arra gondolok, hogy a Jackson 5 , amikor gyerekek voltak, akkor tényleg le volt nekik írva, hogy milyen kérdésre mit válaszolhatnak. Meg a Britney Spearsnek is van egy olyan száma, amiben picit talán lázadt, hogy "I need to make mistakes, just to learn who I am", az az Overprotected. Amúgy lehetséges, hogy a sztárok fellázadtak ez ellen, vagy napjainkban akik menedzselnek másokat, már tudják, hogy ez tökre elavult dolog, hogy előírják nekik, meg lehet, hogy talán már eszükbe se jut. De majd most már nézek Arival interjút, megnézem, mennyire viselkedik természetesen. Amúgy azt hiszem, jó színésznő, szóval akár el is tudná hitetni velem, hogy amit mond, komolyan gondolja, mégha nem is. Majd megtekintek pár interjút:)
2017. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a filmiparban dolgozom, és olyan tényleg nincs, hogy szó szerint elmondják, mit mondhat az ember egy interjúban, de akármit mondasz, utólag meg tudják vágni, hogy tök más tűnjön benne lényegesnek, mint amire te valójában gondoltál. Ez azért eléggé tud torzítani a rólad alkotott képen, pedig közben te végig teljesen természetesen viselkedsz és szabadon beszélsz az interjú alatt.
2017. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapjaraton kedves csak neha belole is kijohet a kisordog. Gondolj bele ha neked lenne ennyi rajongod es mindenhova paparazzik kisernenek akkor az egy ido utan mar baszott idegesito lehet. De amugy kedvesnek tunik de mint mar irtak mi csak azt az arcat latjuk amit o a medianak muatat. Aztan kitudja otthon miket mond a rajongoirol.
2017. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!