Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shawn Mendes mennyire lehet...

Shawn Mendes mennyire lehet nagyképű, öntelt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 10:28
 1/7 anonim válasza:
100%
Semennyire...nem szállt el a sikertől mint a többség
2017. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát én már 2015 óta ismerem és szeretem. Szerintem egy kicsit (de tényleg csak egy kicsit) lett nagyképűbb. Gondolom a hirtelen jött hírnév miatt. Bár ha én is ilyen hirtelen lettem volna híres szerintem egy kicsit én is beképzeltebb lennék😂De amugy még így is imádom azt a gyereket❤ MENDES ARMYK!!Nem kell majd lepontozni. Koszonom (:
2017. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire😊 Imádom❤ HAJRÁ MENDES ARMYYY😍😍😂😂
2017. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem szállt el magától,kicsit sem öntelt,nagyképűnek meg főleg nem az.Sokkal többet foglakozik a rajongóival mint bárki más,nem tartja magát nagy sztárnak és felnéz másokra.Ugyan az a kanadai srác,mint aki volt.
2017. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem nagyképű...rengeteget foglakkozik a rajongóival. Az eddigi ismert énekesek közül feltételezem ő az egyik legpéldamutatóbb, segítőkész ember akii csak létezik. MENDES ARMY <3
2017. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
2.valaszolo vagyok.Amugy nagyon nem ertem minek kellett lepontozni...Gondolom az őrült Shawn fanok voltak akik szerint ő tökéletes😂Pedig nem. Mert ő is csak ember. És egyébként igenis nagyképűbb lett de nem hiszitek el mert nem láttok a rózsaszín ködtől. Pontozzatok le újra hajrá.
2017. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit sem nagyképű, nem szállt el a sikerétől :)
2017. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!