Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az ossian náci rajngoak?

Az ossian náci rajngoak?

Figyelt kérdés

Helló. Nos az egyik videóban, láttam egy totál olyan ékszert, amelyben hozzá köthető szimbolum volt. Érdekelne Paksi Endre ,az énekese, akin láttam, hogy tényleg Nácik?Mármint, zenéikben nem nagyon erre utaló jeleket, max 1 számban, ahol úgy érezhető mintha a trianonról énekelne.


Én személy szerint 1 hete találtam az Ossian-t és nagyon tetszik ezért is érdekelne. Persze ha az sem érdekel, mert végül is a zene amit készítenek nagyon jóak.


Viszont valahogy ez az része nagyon érdekel. :D Mert pár hete , találkoztam egy hozzá hasonló (Nem mondom biztos, mert dühös voltam aznap) emberrel, szinte ugyanúgy nézett ki és halottam egy olyan mondatot hogy "Minden tele van cigánnyal".


2017. okt. 5. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az Ossian sosem foglalkozott ezzel a témával,én is meglepődtem amikor meghallottam és egyből az ugrott be hogy kicsit mintha a Kárpátiát kopizná.
2019. nov. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!