Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valóra válhat az álmom?

Valóra válhat az álmom?

Figyelt kérdés

Színész szeretnék lenni, de ez elérhetetlen számomra. Jövőre nyolcadikos leszek. A "színészképző" középsulik az otthonomtól távol vannak. És érettségi után pedig már nincs esélyem, hogy felvegyenek a Színház és Filmművészeti Egyetemre?

Vagy oda protekcióval lehet csak bekerülni?

Színházakban gyakran szokott lenni szereplőválogatás? Lenne esélyem darabokban szerepelni? Mert úgy hallottam, hogy protekció kell hozzá.

Vagy nem? Mit tegyek? Segítsetek! Hogyan lehetnék színész? Nem muszáj főszereplőnek lenni, csak valami statisztának, háttérben sétáló emberkének. Tanácstalan vagyok! Segítsetek!

14/F


2017. júl. 16. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Háttérben sétáló statisztáláshoz nem kell színésznek lenned, elég ha beregisztrálsz pár castingcéghez, majd figyeled a válogatásokat. Sok meló, kevés pénz, és nem tudom hogy dolgozhatsz-e, szülői beleegyezés biztos kell.
2017. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor van rá esély?
2017. júl. 16. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha neked az az álmod hogy aprópénzért eladd az idődet... akkor persze. De ehhez nem kell statisztának lenned. :D
2017. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!