Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Kurt Cobain...

Szerintetek Kurt Cobain halála gyilkosság vagy öngyilkosság volt?

Figyelt kérdés

Én nem tudom minek higgyek, Kurt egy nagyon érdekes ember volt , tele mély gondolatokkal. De volt egy olyan depresszív hajlama is ami szintén közrejátszott. De ilyenre képes lett volna? Courtny ,hogy tehetett ilyen? Csak a pénz kellet neki?


Érdekelne a véleményetek. Kérlek idokoljátok meg válaszaitokat.



#zene #híresség #Kurt Cobain #Nirvana #vagyon #Courtny Love #gyilkosság öngyilkosság
2017. ápr. 20. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem vadász baleset volt.
2017. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretném azt hinni, hogy nem önként vetett véget az életének, mindig is szerettem az összeesküvés elméleteket, és egy időben el is hittem, hogy tényleg Courtney állt mögötte... Most azt kell, hogy mondjam, bár Kurt tényleg áldozat volt, és Courtneynek tényleg volt szerepe a tragédiában, Kurt maga volt, aki meghúzta a ravaszt.

Ha alaposabban ismered a személyiségét, nem nehéz rájönni, milyen események vezethettek idáig. Egyrészt ő sosem vágyott a hírnévre, ami viszont jött magától, és ezt nem volt képes feldolgozni, úgyértem egy idő után már nem élvezte a zenélést, a fellépéseket, ezzel viszont saját magának mondott ellent. Ugye ő az a fajta ember volt, aki az egyéniséget hirdette, hogy add önmagad (Come as you are), mégis ő maga kényszerült abba a helyzetbe, hogy meg kellett játszania magát, hisz kiszállni már nem lehetett. Volt róla szóbeszéd, hogy abba is akarta hagyni a zenélést, de Courtney nem hagyta neki, igen, a pénz és a hírnév miatt... Szóval ez egy olyan helyzet volt, ami nagyon megtörte őt. Erre még rájátszik ugye a drogproblémája, múltbéli traumák, nehéz gyerekkor, ezzel járó örökös depresszió. Aztán ki tudja azon az áprilisi napon '94-ben mi tett be neki annyira, ami az utolsó utáni csepp volt a pohárban, hogy végül tényleg megtette...

De igazából nem is számít. Akár ő volt, akár más, meghalt, és a világ egy nagyon értékes embert veszített el. Persze, nem volt ő se hibátlan, az önpusztító életmódja egyáltalán nem követendő példa, viszont mindezek ellenére igen is jó ember volt, igazi művész lélek, aki a maga módján meg nem értett zseni volt. Tökéletes példája arra, amikor a társadalom és a hírnév tönkretesz valakit.

2017. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!