Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor jön ki a One Direction...

Mikor jön ki a One Direction visszatérő albuma?

Figyelt kérdés
Arról volt szó hogy csak szünetet tartanak és idén januárban új lemezzel térnek vissza? Mikor adják ki pontosan?

#One Direction #liam naill zayn
2017. jan. 3. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Na tessék, én megmondtam hogy soha :))

Erre szépen lepontoztatok...

2017. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, 1 tag már a szünet előtt kilépett, a másik 4 tagból 2-nek már gyereke van. Ti fanok komolyan olyan elfogultak vagytok, hogy az orrotoknál lehet titeket vezetni és nem látjátok a fától az erdőt? Hogy csak azért ígérgetnek visszatéréssel, hogy a szünet ellenére is tudjanak profitálni? Szerintem nem kell ahhoz diploma, hogy lássátok, hogyan működik a biznisz - mert ez kőkemény üzlet. Ha már a szünetre menéskor azt mondták volna, hogy végleg feloszlanak, honnan lett volna gázsijuk? Addig is szépen tudják gyűjtögetni a milliókat... Vegyétek már észre, hogy csak addig a szintig érdeklik őket a fanok, amíg van belőlük bevétel. Ha nincs fan, nincs sztár, ilyen egyszerű.
2017. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eredetileg 2017 nyarán tértek volna vissza -hivatalosan. De amint láthatjuk, 3/4 kidobott saját zenét.. a saját műfajukban kétségtelen, hogy megállják a helyüket (Niall: akusztikus zene, Louis: DJ-elektronikus zene, Harry: klasszikus rock, és Liamnak valószinuleg hiphop/rap lesz), viszont akkora sikereket biztos nem fognak elérni, mint együtt, de én drukkolok nekik. Harrynek meg ugye nyáron jön a filmje... tegyük fel, ha mindegyikőjüknek megjelenik a szólólemeze ebben az évben, akkor is jövőre promozni/turnézni fognak külön-külön, ami szintén telik egy jó pár hónapba... aztán ki tudja, lehet utána jönnek a második albumjaik, bár ez annyira nem valószínu. + ott van a két baba is... 2019-ben max. ha újra összejönnek egy rövid időre. De akkor is az első a Made In The AM turnéja lesz (szerintem) aztán utána lenne csak új album. De mindegyikőjük megerősítette interjúkban, twitteren hogy 100% visszatérnek. De a nyárra várható visszatérést is megígérték, nem lesz belőle semmi, szóval az is lehetséges hogy 4-5-6 éveket, vagy örökké kell várnunk. Egyébként én nagyon nagy rajongókuk voltam/vagyok, szóval ezeket nem rossztból írtam, hanem én így látom reálisnak...
2017. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor amikor azt nyilatkozták hogy 100% hogy idén megjelenik az új albumuk akkor gyakorlatilag a rajongók szemébe hazudtak, mert kilátásban sincs még új album az elkövetkezendő 2 évben.
2017. ápr. 18. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!