Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor jön ki a One Direction...

Mikor jön ki a One Direction visszatérő albuma?

Figyelt kérdés
Arról volt szó hogy csak szünetet tartanak és idén januárban új lemezzel térnek vissza? Mikor adják ki pontosan?

#One Direction #liam naill zayn
2017. jan. 3. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
soha
2017. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Arról volt szó hogy áprilisban térnek vissza, de albumról nem volt szó.Hidd el vissza fognak térni 100%.Utána meg majd pofázhatnak akik azt mondják soha.Nem vagyoi rajongó, régen voltam, pontosan ami előtt szünetre mentek de azóta kinőttem őket. #sad
2017. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem soha
2017. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Ja hogy most már április. Liam még januárt mondott egyik nyilatkozatában.

2017. jan. 4. 00:09
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 Én így emlékszem.Mert mielőtt szünetre mentek pont akkor kezdtem kinőni belőlük, de most hogy egyre jobban felidézem az emléküket nem arról volt szó hogy határozatlan időre?Nem úgy volt hogy amíg ki nem pihenik magukat?#2 vagyok
2017. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a 18 hónap (merthogy annyira mentek) júliusban telik le. albumot akkor kétlem, hogy kapnánk, hisz mindig novemberben adják ki.

és kedves értelmi fogyatékosok, akik azt hiszik nem jönnek vissza! sajnálom, de ki kell hogy ábrándítsalak titeket!több helyen is megerősítették hogy igenis visszajönnek. úgyhogy meég ebben sincs szerencsétek....

2017. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szép és jó, hogy visszajönnek, de a korábbi fanjaik 80%-a kinő(tt) már belőlük. Több száz tehetségesebb előadó van a piacon, akikkel foglalkozni lehet, szóval ha kidobnak a visszatérésükkor egy albumot, nemigen lesz rá érdeklődő. Nyugodtan lehúzhatják a rolót. Minek visszatérni, úgyis milliárdosok már és foglalják a helyet a piacon.
2017. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Elvileg 2017 nyarát igérték(úgy kb-re). De szerintem több lesz.
2017. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy cikket miszerint 2020 előtt nem valószínű hogy lesz új album, de leginkább soha :(
2017. ápr. 10. 18:30
 10/14 anonim válasza:
Hát album fogalmam sincs mikor lesz, viszont ha vissza is jönnek, nem hinném,hogy ebben az évben.Max 2018-ban de lehet,hogy később( vagy egyáltalán)...
2017. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!