Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sarka Kata kinézete miért van...

Sarka Kata kinézete miért van ennyire túllihegve, felülértékelve?

Figyelt kérdés
Szerintem azért mert a csapból is ő(k) folynak, mindenkinek a pofájába tolják magukat, ezért nyílván szélesebb tömegeknél tud ingert kelteni ez a nő. De akkor se értem miért vannak az emberek úgy elájulva tőle, persze elég helyes csaj, főleg ebben a formában ennyi idősen, de messze van attól az arca, mint ahogy sokszor verik magukat rá. Aránylag "aranyos" (pedig ő egyáltalán nem az amúgy :D) az arca, helyes, de semmi több, egy átlagnál kicsit szebb csaj. Azonkívül minden megvan rajta csinálva, a formája se ilyen volt sok éve, a melléről meg nem is beszélve, úgy csinálnak az emberek, mintha valóban valami csöcsistennő lenne... most a mellét bárki megcsinálhatja, hol ebbe a nagy cucc?! Én olyan csajok melleire gerjedek, akiknek természetesen szép, formás és nagy (ink. a nagyobbakat szeretem), pld. Emma Leigh, August Ames vagy Salma Hayek. Persze, nem mondom hogy nem vertem még rá egy plasztikra se, de messze nem csodálom őket. Szóval érzésem szerint többszörösen van felülreprezentálva ez a csaj, ti mit gondoltok?
2016. dec. 30. 08:42
 1/6 anonim válasza:
Hát énis láttam már szebbet nála.
2016. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Judea válasza:
Szerintem Sarka Kata bajban lesz a válás után. Két gyerekkel nehéz lesz új párt találnia. Szexre, alkalmi kapcsolatra nem, de hosszú távra nem. A pasik nagy része nem szeretné más két gyerekét nevelni, sokszor a sajátjukkal se foglalkoznak, azokat is elhagyják. Kata milliomos, jóképű pasit szeretne, de az inkább választ egy szintén bomba nőt, DE gyerek nélkül. Rengeteg kétgyerekes nő van egyedül és várják a milliomos herceget. A mai világban meg kell gondolni, mikor, kinek hány gyereket vállal egy nő!!!
2017. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nagyon felszínes leszek, de ha már ő is kipakolja magát, lehetek az. Nekem nagyon nem tetszik. A teste még csakcsak, bár csípője nagyon nincs és műmellei vannak, ettől eltekintve jó teste van. Viszont az arca.. . Komolyan nem értem, hogy miért vannak úgy oda érte! Orra még műtét után sem lett valami szép. Kis róka szemei vannak, ha nincs kifestve vagy nem nayon egyenesen betegnek tűnik. Én a hipeot nem értem körülötte...
2017. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a külsejét nézzük, akkor érthető, mert valóban szép és esztétikus, főleg a korához képest. A viselkedése és amit képvisel, az viszont rettenetesen taszító.
2017. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Akarki akarmit mond en azert szurnam. Szerintem kifejezetten szep bula.
2017. ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt szoktam mondani. Mindent megcsináltatott magán, és még azon felül is, kb 10 éve minden nap magával foglalkozik, reggeltől estig szépülni jár, meg kezeltetni magát. A szemei valóban elég viccesek, de pont ezért feszíti ki mereven mindig amikor fotózzák

Az oké, hogy nem rúgná ki senki az ágyából, mert a férfiak mindent meg...nak, ami él és mozog, ráadásul ő egy fiatal nő, aki valamilynw szinten jól néz ki, de igen, ahogy mondod, semmi extra, és ezt is mind rengeteg mátéttel és trükkel éri el.

2020. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!