Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl András megint elesett...

Stohl András megint elesett az x-faktor műsorban, hol van a viedó?

Figyelt kérdés
Tudja valaki hol lehetne megnézni Stohl András esését? A csillag születikeset megtaláltam , de elesett megint az x-faktor felvételén is. Valaki el tudná nekem küldeni a linket ? hol tudnám megnézni ? szerencsétlen ennyit esni :D
2010. máj. 2. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megérdemli, hogy börtönbe kerüljön. Nem tudom sajnáli, már megutáltam. A helyében nekem pofámról lesülne a bőr. Még bocsánatot se tud kérni az áldozatoktól, a balesetet meg a párjára akarta kenni...-.-
2010. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy hibázott, de ne írd, hogy nem kért bocsánatot az áldozatoktól, mert hiszen írták a lapok, hogy a bácsi nem is engedte be a korházi szobájába, amikor a Sthol elment hozzá bocsánatot kérni. Vagy azokra az áldozatokra gondolsz, akik eljátszották a hattyú halálát a Hajdú müsorában?? Mert az undorító volt!!!
2010. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem akarom védeni de tudnék olyanokat írni amitől rögtön máshogy látnátok az egészet. Mindenesetre: stressz.
2010. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit máshogy látni azon,ha valaki drogozik és piál-mindig jönnek ezzel a "sztárstresszel"-nekem ne mondja senki,hogy nekik stresszesebb az életük mint pl egy olyan embernek,akinek anyagi(önhibáján kívül,akkor is tanult,megdolgozott érte)/egészségügyi problémái vannak.Ennyi erővel Magyarország lakosságának 80%-a drogozhatna az itteni helyzet miatt.Ok,drogozzon,kit érdekel,ő baja,de hogy valakiben nincs annyi felelősség érzet mások iránt,hogy nem ül autóba olyan állapotba...hát ez valamit mindenképp elárul az értékrendjéről...és nem ez az 1. eset,úgyhogy az se mentség,hogy beszámíthatatlan volt és nem tudta mérlegelni a helyzetet.Az az igazság,hogy lesz@rja a többi embert,egy gerinctelen f@sz és ilyen ember ne találjon mentségeket,mert igen is felelősséggel tartozunk mások iránt,idegenek iránt is,akik talán éppen ugyanazon az úton autóznak hazafele a szeretteikhez.
2010. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az meg egyenesen felháborító,amit Hajdú műsorában mondott "Settenkedő",hogy "szegényt belerángatták ebbe,mert ilyen a pesti éjszaka"-magyarul akkor Pesten mindenki drogozik,nem?Vagy nem teszi ki a lábát éjszaka...Idióta...

Meg erre egyébként is van egy találó közmondás:

"Könnyű Katát táncba vinni,ha Ő is úgy akarja"

ennyi hozzáfűzni valóm volt.

2010. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egyetértek veletek, de azért annyit hadd jegyezek meg: az eljárások 99%-ában ismeretlen tettes ellen indítanak nyomozást, de ez nem azért van, mret nem tudják hogy ki volt vagy meg akarják menteni a bőrét, hanem azért mrt ha én :


-látom x-et almát lopni

-feljelentem x-et úgy, hogy megmondom hogy szerintem ő volt

-nem bizonyítják rá, és megússza


akkor simán feljelenthet RÁGALMAZÁSSAL, de ha ismeretlen tettest jelentek fel és elpottyantom azt az infót hogy sztem x volt, akkor nem jelenthet fel akkor se ha megússza.

2010. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!