Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl András megint elesett...

Stohl András megint elesett az x-faktor műsorban, hol van a viedó?

Figyelt kérdés
Tudja valaki hol lehetne megnézni Stohl András esését? A csillag születikeset megtaláltam , de elesett megint az x-faktor felvételén is. Valaki el tudná nekem küldeni a linket ? hol tudnám megnézni ? szerencsétlen ennyit esni :D
2010. máj. 2. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


:)

:DDD

2010. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszike mind kettőtöknek :)
2010. máj. 3. 10:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ott is részeg volt, mint a ma okozott autóbaleseténél...

Szánalmas!!!

2010. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító! Az ,hogy piás,és úgy vezet,és összetörte magát,az is. De az,hogy mások életét veszélyezteti,és még el is hagyja a helyszínt,gyomorforgató. Mit meg nem enged magának,azért,mert ismert színész!Én eddig bírtam, de most megutáltam... Remélem börtönbe kerül,és elveszik a jogsiját örökre....
2010. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát igen. És az még a felháborító az egészben hogy tudják hogy ki okozta mégis Ismeretlen tettes ellen tettek feljelentést :O Miért nem ő ellene :O És még haza is mehetett mert csak meghallgatták. kész. ez már nem az első balhéja volt.
2010. máj. 9. 11:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
de most jól megszivta ezzel az ittas vezetéssel, 1 csomó műsorból kivették, de ku*vára megérdemli mert 1 roh@dék
2010. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap én is néztem :D már megérdemelte. de azért még mikor megkérdezték tőle hogy tanult e az esetből ...nem mondott rá semmit :O azon lehültem nagyon... :O annyit azért mondhatott volna hogy igen.. :S mert ezek szerint ő is bevalotta hogy nem :D
2010. máj. 11. 19:16
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Ja...most a csapból is Buci folyik...

Amúgy birom a képét és sajnálom,hogy ekkora marhaságot csinált!

De egy biztos!Az alkohol nem válogat!Legyen az Buci vagy egyetemi tanár,főorvos vagy egy egyszerű kőműves!

Sajnos pusztít,elragad....segtséget kellett volna kérnie...

2010. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem ez első ilyen marhasága :S Mert már okozott közúti balesetet ittasan... és több balhéja is volt ittassan már :S nem igaz hogy nem tud tanulni a saját hibájából.
2010. máj. 12. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!