Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a velemenyetek Justin...

Mi a velemenyetek Justin Bieber-rol?

Figyelt kérdés

Szeretitek a zenejet?

Ha igen/nem miert?

Mit gondoltok rola mint emberrol?



2016. okt. 10. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na jó, valamiért ide kattintottam, és mivel vannak normálisabb alkérdéseid annál, hogy "utálom azt a homit, bleee", ezért válaszolok.


Nem szeretem a zenéjét, de nem is utálom. Nem vagyok jó véleménnyel a zenéjéről, de a Boyfriend kezdőtaktusai tetszettek valaha, az All Around Tha World meg fülbemászó, és szerintem tökéletes hanganyag angolul tanulóknak, mert 20x elénekli ugyanazt. :) A szöveg nekem nagyon fontos, a szövegeiben nem látok komolyan vehető dolgokat,ez viszont nem az ő hibája. Még nem volt olyan gyereksztár a világon, akinek normális szövegei voltak, nyilván nem fog a házasság problémáiról énekelni 17 évesen. Michael jackson is baromságokat énekelt szövegileg, mikor kicsi volt. Most, hogy idősebb, most sem sokkal jobbak a szövegek.

A hangjáról: erőtlen a hangja. Alapvetően szép hangja lenne (nekem tetszik, ha egy férfinak magas a hangja, vagy az IS tetszik), de erőtlen. Erős hangú magas hangú férfiak például: Michael Jackson, George Michael, Stevie Wonder, Darren Hayes, Nate Ruess (átmeneti eset, ő sokszor hamis), David Bisbal, Steve Piercy, Steven Tyler. Őket nem kell szeretni, én se feltétlen szeretem őket, csak példának hoztam. Darren hayes, Nate Ruess szövegvilága viszont érettebb.


Mint emberről semmi különöset. Sokan szidják, de igazából nincs több botránya, mint Mick Jaggernek, nem drogozik jobban, mint Steven Tyler, és nem hiszem, hogy őket erre feljogosítaná, hogy tudnak zenélni.

2016. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Most, hogy idősebb, most sem sokkal jobbak a szövegek. "


Mármint Bieberéi persze.

2016. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#2es, fogod a fejed kismajom?👀🖕🏼
2017. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!