Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a velemenyetek Justin...

Mi a velemenyetek Justin Bieber-rol?

Figyelt kérdés

Szeretitek a zenejet?

Ha igen/nem miert?

Mit gondoltok rola mint emberrol?



2016. okt. 10. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Azt mondom hogy van egy két jól eltalált zenéje, de az sem őt dicséri, hanem a zeneszerzőit meg a szövegíróit. Ő csak egy kirakat figura aki előadja. Egyértelműen ott van a legtúlértékeltebb előadók között.


Emberileg, egy nagyra nőtt óvodás, és az is marad örökre. Túl hamar és gyorsan érte őt a siker, és ezt képtelen volt feldolgozni.

2016. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
2016. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
A zenéje nekem tetszik. Vannak olyan számai amik jobban bejönnek, de olyanok is amikre csak azt mondom, hogy elmegy. Szerintem a hangja nagyon jó, magyarul tehetségesnek tartom akkor is ha mások szerint csak egy felkapott, cukifiús pop énekes. Emberileg meg ugye nem ismerem, erről nehéz írni. Amit a médiában látunk róla az nem feltétlenül igaz, legyen az jó vagy rossz. A sok botrányát amiket még régebben okozott kissé taszítónak vélem, nekem nem indok ezekre a dolgokra, hogy fiatal. Én se csinálok ilyeneket tény, hogy nincs annyi pénzem és hírnevem. Viszont sok olyan dolgot csinál ami elképesztően aranyos és ezek alapján viszont egy borszasztóan jó ember kéne hogy legyen. Valójában ezek miatt a dolgok miatt szerettem belé de így nem értem, hogy lehet egyszerre intelligens és jólelkű miközben drogos, törvénysértő és nagyképű...
2016. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"Viszont sok olyan dolgot csinál ami elképesztően aranyos"


például hogy leköpi a rajongóit? :D

2016. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, éppen arra gondoltam. :D Jó, hogy itt voltál és leírtad a többieknek is. :)

(Most komolyan...) Írtam, hogy csinál rossz dolgokat és igen, ez is pont azok közé tartozik amiért megvetem. De pl.: nekem az nagyon tetszett amit Avallana-val tett, szerintem ez aranyos. Olvass utána.

Úgyhogy nem, nem aranyos amikor leköpi a rajongóit, legközelebb mielött írsz valamit szólj nekem, hogy segítsek gondolkozni. :)

2016. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos egy ilyen buta kislánytól fogok ahhoz segítséget kérni.
2016. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a zenéjét, mert alacsony színvonalú, élvezhetetlen szenny, mint embert pedig egy szánalmas kis fingnak tartom.
2016. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ő a kedvencem ^^ már 7 éve...szeretem a zenéjét is, meg őt is.
2016. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A zenéjét nem szeretem.

Azért nem szeretem mivel zeneileg egy nagy nulla, szövegei klissések, nyálasak, rosszak.

Emberileg mint egy nagyra nőt óvódás.

2016. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
amikor először hallottam a zenéjét, és nemtudtam ki az előadó, azthidtem egy újjabb kiccsaj 2csével
2016. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!