Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Úristen MOST mi lesz?

Úristen MOST mi lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Olvastátok??? Elválnak! :'( Pedig olyan csodálatos emberek voltak, példakép mindenki számára, még a nap is kisütött akármerre mentek együtt!! Mi lesz a gyerekekkel? Mi lesz így velem és a párommal??


Ha még ők is elválnak akkor én hogyan bízzak benne, hogy velünk minden rendben lesz? Tényleg nem tart EGY kapcsolat sem örökké? :'(


2016. szept. 20. 18:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%

Én is emiatt szakítottam ma a cuki pasimmal :'(

Tudod, szolidaritás.

Mit várhatok én, ha ők is elválnak?

Depis is lettem.. :(



Ez most valami vicc amúgy remélem :)

2016. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vicc, tényleg elválnak, nagyon szomorú vagyok!! :S :(
2016. szept. 20. 18:08
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
idióta e vagy?
2016. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Te kisexelt kretén vagy.


Most 100%osan komolyan beszélek.:

100%, hogy szétfogtok menni, mert ilyen ember messssssszzzzzeee nem áll készen egy emberi kapcsolatra sem, nem hogy szerelmire.

2016. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De csodálatos a kapcsolatunk a barátommal, persze nem olyan mint Brangelináéké volt.. :( De ezek után már semmiben nem bízok... :'(
2016. szept. 20. 18:16
 6/18 anonim válasza:
92%

Lassan ideje lenne megírnod a házit, holnap suli. :)


24/F

2016. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Most miért csúfolódsz, senki nem vette komolyan velük kapcsolatban a holtodiglant, tekintve az igancsak bővérű előéletüket.


Esetleg a tinik :)

2016. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igazábol azt hittem hogy valami idiota magyar celebek sokadik válását fogod posztolni, de az ő kapcsolatuk számomra példakép volt. (Mivel az ismerősi körömben nem sok ilyen van) szóval sajnálom a dolgot.
2016. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Legalább, elmondanád kik azok? Mi közünk hozzájuk? Tőlük kapom a fizut? Esetleg kezükbe a gázcsap, vagy a villanykapcsoló? Nem lesz víz, gáz, villany, vagy mi a baj velük?
2016. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Ez most komolyan egy kérdés? :)
2016. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!