Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mi lesz ebből? ÚRISTEN!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi lesz ebből? ÚRISTEN!

Figyelt kérdés

Sziasztok. BÁr biztos ki van a mindenetek az ilyen kérdésekkel, de velem történt (meg a barátommal) tegnap.

Tegnap délelőtt még dolgoztam(Hipermartket pénztár)

Amikor végeztem, elöntöttem, hogy veszek estére egy szexi hálóinget, mert kettesben voltunk a párommal.

Amikor odaértm hozzá, csak annyit mondtam, lesz egy kis meglepi.Alapvetően nagyon jó a kapcsolatunk, tudom, hogy szeret,5 percre lakunk egymástól, 7 napból 6ot együtt alszunk.

sülve főve együtt vagyunk, el sem tudnám képzelni, hogy ne igy legyen.

Szóval tegnap este én fel akartam venni azt a hálóinget. d mire megfürödtem ő elaludt.

Azt sem tudtam mit mondjak. Nem volt mit tnni, melléfeküdtem. HÁt figyeljetek. szégyen vagy sem, éjfélkor arra keltem, hogy megjött az apja. És köszöntötte az uj évet. Nagyon kserves volt nekem.decmberbe kb 2x feküdtünk le egymással.

Ma mondtam neki, hogy én szeretnék "játszani" vele.

Ő azt mondta fáradt. hagytam. Lhet azért nem kiván, mert folyton együtt vagyunk??

De szex nélkül??

Azt mondja igy is jól érzi magát...

Mindig bujik és mondja, hogy szeret, de attól én még nem leszek kielégitve...

Nem akarok mással lenni. Ő kell. eszembe nincs kitenni.

3 éve együtt vagyunk. mondjatok erre valamit.


2010. jan. 1. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet h az a baj h sülve föve együtt vagytok.

vagy lehet h csak tényleg elvan fáradva.

várjál pár napot hátha ö jön oda hozzád.

2010. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vesd rá magad és addig illegesd a tested amíg ő lesz az ,aki beindul rád!!!Figyelj nem azért mondom de egy egészséges pasi legfáradtabban is beindul egy szexi csajtól...főleg ha az még a barátnője is...

Sok sikert!

2010. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad folyamatosan együtt lenni, mert ez lesz a vége. Tapasztalat. Kellenek a kis szünetek, hogy aztán kiéhezve várja, mikor ugrik rá a kis asszonykája :) Tapasztalat. :P
2010. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hga egy nap kimarad, máris mondja, hogy alig várja ott legyek... akkor mi van??
2010. jan. 1. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Talizzatok 2 naponta.

Minek vagyok együtt mindig? Ennek csak rossz vége lesz.

2010. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néha én is berögzült módon mondom a barátnőmnek, hogy alig várom (persze igaz is), de ahhoz, hogy kialakuljon egy igazi szexuális várakozás a "kiégés" tetszhalott állapotából, ahhoz kell egy pár nap (akár egy hét is).
2010. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen mások a szexuális igényeitek
2010. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mostanában nem stresszel vmin? van nincs határidős melója? vizsgái? beadandók? ilyenkor nálam is csökken a libidó...
2010. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ideges, fáradt vagyok nekem sincs kedvem du.gni a nőmet.

Ezzel minden pasi így van.

2010. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Be is szarnék, ha a csaj állandóan a nyakamon lenne!

Találj ki valami hobbit, ne ő legyen a szabadidőd állandóan :D

2010. jan. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!