Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úristen, most tényleg baja...

Úristen, most tényleg baja lesz a babámnak?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, és ma voltam fogorvosnál, mert szörnyen bedurrant a bölcsesség fogam. Körülötte le kellett vágni az ínyem, mert teljesen rá volt nőve a fogamra, és nem tudott tőle rendesen nőni, és szörnyen begyulladt.adott lidokain injekciót, mondtam neki, hogy babát várok. Azt mondta, hogy ettől nem lesz baja. Utána beszéltem egy szülésznővel, ő is ezt mondta, viszont itt olvasgatok a kérdések között, és írta valaki, hogy a barátnőjének a babájának megállt tőle a szíve, mert ér összehúzó hatása van.most mi lesz? Teljesen kétségbe vagyok esve.
2014. dec. 18. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

a szülésznőnek és fogorvosnak higgy...

pláne 9 hetesen tuti nem ártott neki

2014. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De a csaj barátnőjének is ártott. Most megy ki a hatása, majd beleőrülök a fájdalomba, de nem merek bevenni semmit.
2014. dec. 18. 16:21
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz semmi baja a babának! Terhesen is lehet fogat csináltatni,nem árt az injekció!
2014. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
a csaj barátnője babájának bármitől megállhatott a szíve, de tuti nem a lidokaintól...ne parázd túl ezt a terhességet:)
2014. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ambuláns műtétem volt terhesen Lidokain érzéstelenítéssel (13 hetes terhes voltam). Semmi baja nem lett a babának, most már 3 éves nagylány.

Ne izgulj!

2014. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy egy adott dolog után valami történik, az nem jelenti azt, hogy amiatt van. Attól, hogy a nő babájának megállt a szíve, miután lidokaint kapott, nem biztos, hogy a lidokaintól volt. Én az orvosnak és a szülésznőnek hinnék.
2014. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Két vetélésen túl már rettegek, hogy Őt is elveszítem. Abba bele is halnék.
2014. dec. 18. 16:38
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Te most komolyan jobban hiszel egy névtelen oldalra író akárkinek, mint egy fogorvosnak áés egy szülésznőnek????

Atya ég! Remélem szülni nem az itteni tanácsok alapján szeretnél, hanem orvossal és szülésznővel!

2014. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát két szakember mondta, hogy nem lesz baj, de egy anonim oldalon egy akárki barátnőjének a gyerekének a szíve leállt SZERINTE a lidokaintól... ne legyél nevetséges! Tudom, hogy a vetélési előzmény óvatossá tesz, de moss arcot hideg vízzel és szedd össze magad!!!
2014. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
mind ugyanazt mondjuk...miért csak én lettem lepontozva?:)))
2014. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!