Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak, ha beleszerette...

Mit csináljak, ha beleszerettem Pistibe a TheVR-ból?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,barátnőm mutatott tőlük régebben egy videót,nagyon megkedveltem őket,így régóta követőjük vagyok,de egyszer csak azt vettem észre,hogy beleszerettem,és vele is álmodok...tudom,ez olyan lehet Nektek,mint egy tinip**a beteg rajongása,de nem az!


Nem tudom mi tévő legyek,mert ez nekem sem olyan jó mivel nem lehet belőle semmi,magamat pedig nem szeretném "sanyargatni"...valaki azt tanácsolja,hogy ne nézzem őket,és így nem lesz probléma..de én kedvelem őket,és emiatt nem szeretnék felhagyni a videóik nézésével,ezért is fordultam hozzátok!


Nagyon belehabarodtam,olyan helyes,a személyisége is megfogott(nem,nem a káromkodós)...szóval segítsetek kérlek!


Meg szerintetek ez nem beteges,hogy én 17,Ő meg 27-28?

Nem sok az a 10-11 év korkülönbség?


Köszi a segítségeteket!



2016. szept. 3. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagold őket, a videókban aranyos kis szeretni való emberkék (már akinek), valójában magasról szarnak a nézőkre meg mindenre, nekik ez csak meló, dől a pénz belőle és annyi. Ha megáll, akkor mennek mást csinálni.

Ne tévesszen meg a nyálas duma, ez csak egy munka, színjátékkal takarva. Nem hiszem, hogy te ilyen emberekre az életedet akarnád építeni, de egyébként se lenne esélyed se, ami jobb is, gondolhatod hogy tucatnyi másik lánynak is tetszenek. Pont nem fogja őket érdekelni, főleg hogy mindkettőnek van barátnője.

2017. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pisti tényleg jóarc, meg szerethető személyiség, de sajnos neki is és Janinak is van párkapcsolata.

Amúgy én is így vagyok egy videóssal... Pollába vagyok szerelmes de őrülten, csak sajnos sehol nem lehet elérni.

2017. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!