Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak, ha beleszerette...

Mit csináljak, ha beleszerettem Pistibe a TheVR-ból?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,barátnőm mutatott tőlük régebben egy videót,nagyon megkedveltem őket,így régóta követőjük vagyok,de egyszer csak azt vettem észre,hogy beleszerettem,és vele is álmodok...tudom,ez olyan lehet Nektek,mint egy tinip**a beteg rajongása,de nem az!


Nem tudom mi tévő legyek,mert ez nekem sem olyan jó mivel nem lehet belőle semmi,magamat pedig nem szeretném "sanyargatni"...valaki azt tanácsolja,hogy ne nézzem őket,és így nem lesz probléma..de én kedvelem őket,és emiatt nem szeretnék felhagyni a videóik nézésével,ezért is fordultam hozzátok!


Nagyon belehabarodtam,olyan helyes,a személyisége is megfogott(nem,nem a káromkodós)...szóval segítsetek kérlek!


Meg szerintetek ez nem beteges,hogy én 17,Ő meg 27-28?

Nem sok az a 10-11 év korkülönbség?


Köszi a segítségeteket!



2016. szept. 3. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Postázd el neki a bugyidat és egy használt tamponodat, hadd szagolgassa!
2016. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy te mekkora bunkó vagy...majd mindjárt küldök én neked olyat!!!(Egy piros kezet 😉😉 )
2016. szept. 4. 00:03
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Szerintem próbáld meg, írj rá. Par ev múlva nem számít az a 10 év korkülönbség köztetek :) 22l
2016. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Jujj a félelmetes piros kéz!
2016. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon szépen köszönöm a normális válaszodat,csak az a baj,hogy neki van barátnője,meg biztos nem járna 10 évvel fiatalabb emberrel szerintem xd de azért köszönöm szépen bíztató szavaid! 🙂😊
2016. szept. 4. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Legyen már tartásod még akkor is ha fiatal vagy. Egy saját nézőivel szemétül beszélő beképzelt gülüszemű alacsony kövér majdnem harmincas létére gyerekként játszó komolytalan önjelölt celebnél csak jobbat érdemelsz. Keress egy komoly első vagy másodéves egyetemistát magadnak.

Nem vagy belé szerelmes csak kicsit sokat nézed őket. Csak figyelj mindig nehogy kihasználjanak mert egy aranyos naív fiatal hölgy vagy.

2016. szept. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,van némi igazság abban amit mondasz,lehet tényleg túl sokat nézem őket,de úgyis suli van,így nincs sok időm már,meg lehet az is,hogy az a bajom,hogy még nincs barátom,pedig már szeretnék kapcsolatot,pláne,hogy körülöttem már mindenkinek van valakije...egyébként nem a belsője fogott meg,hanem az arca/szeme/feje/hangja,lehet az is csak azért,mert ez a típusú,kicsit borostás jön be... úgyse lehetne ebből amúgy se semmi,én is tisztában vagyok vele,és ezért is kértem segítséget,hogy hogyan verjem ki a fejemből,mert ez így nem jó... szóval köszönöm szépen a segítségedet kedves utolsó :)
2016. szept. 5. 16:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg amit nem értek a pasikba,hogy flörtölnek velem,egészen odáig elmegyünk,hogy akkor lehetne komolyabb,és aztán meg ennyi,mert mindegyik "megfutamodik"..jó pár pasi ezt csinálta/csinálja velem..gondolom ha ronda lennék,akkor flörtöket se kapnék,de valahogy a kapcsolathoz meg ronda vagyok ezek szerint XD (Azt mondják szép vagyok,csak a combomon van egy 5kg felesleg XD :/ dolgozom rajta,mozog,próbálok figyelni az étkezésre,de az Istenért se akar lemenni..)
2016. szept. 5. 16:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az utolsó válaszoló. Jól értelmezted és arra szántam a választ hogy segítsek neked. A rajongóiktól biztos kaptam néhány rossz pontot de ez van. A pokolba vezető út is...

Ha még segíthetek akkor leírok még néhány dolgot. Senki nem tehet a külsejéről és nem illik szidni. Nem is fogok olyanokat írni ami igazán sértő lenne rá nézve. De most a te érdekedben elmondom hogy elég csúnya szegény. Ezért furcsa hogy azt írod hogy pont a külseje fogott meg téged.

Te egy szép lány lehetsz és az ilyen nőktől futamodnak meg a leghamarabb. Mert a férfiakban sokkal nagyobb a megfelelési kényszer.

Egy férfi fejében az van először hogy de jó szóba áll velem ez a nő.

Utána az van hogy ez a nő nem is érdeklődik utánam mert csak én hívogatom és keresem.

A végén már az van hogy inkább hagyom és keresek egy csúnyábbat aki legalább érdeklődik utánam.

Az jó ha törődsz a külsőddel és egy sportos nő nagyon vonzó tud lenni.

De ha valaki téged is érdekel akkor legalább annyiszor keresd te is őt mert különben dobni fog.

Többször ne keresd mint ő téged mert akkor már rámenősnek fogsz tűnni és akkor ezért dobnak majd.

Ha lesz valakid akkor mindkettőtöknek végig a kapcsolat alatt ugyanannyira kell majd igyekezni hogy működjön a kapcsolat és ne haljon el az érdektelenség miatt.

2016. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod,sokat segítesz/segítettél! :)

Én sosem hanyagoltam el a másikat,így szerintem inkább rámenős voltam amiatt,mert szerettem volna már valakivel párkapcsolatot...próbálok majd ezen változtatni,csak nem könnyű.... köszi szépen,hogy ráébresztettél a dolgokra! :)

2016. szept. 10. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!