Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BB Évi annak idején miért...

BB Évi annak idején miért került a zár osztályra miután megnyerte a Big Brothert?

Figyelt kérdés

Nem követtem annyira figyelemmel a bulvárt, egyszerűen csak folyt már a csapból is pár évvel ezelőtt hogy BB Évi a zárt osztályon van, nem tud magáról, nem tud kommunikálni, hogy elhízott, mutatták mikor elcsíptem véletlenül a TV-ben, milyen ronda, öreg, szőrös pasija van (akiről az első gyereke van).


Engem csak az érdekelne, mégis mi vezetett idáig, mi volt az oka annak, hogy miután megnyerte a 16 milliót pszichiátriára került?



2016. júl. 28. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyeremény pénzt rövid idő alatt eltapsolta, ivott, drogozott, nem törődött, nem foglalkozott a gyerekével, egyre mélyebbre csúszott . Szegény és butácska lány akinek könnyen jött a pénz, a siker, amit nem tudott megbecsülni, kezelni a helyzetet, ésszerűen, logikusan kamatoztatni a pénzt .
2016. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nem tudod mit kezdeni a hirtelen jött népszerűséggel és a pénzzel. Emlékeim szerint amúgy is eléggé (finoman szólva) érdekes személyiség volt. Azt hitte, hogy sztár lesz belőle. Aztán nem foglalkozott vele a kutya sem és kezdett bele bolondulni. Nem volt tisztában a pénz értékével. 16 millió arra elég, hogy elindítsa az ember az életét, de gyorsan el fogy, ha nem tudja kezelni. Emlékszem egyszer arról is cikkeztek, hogy fehérneműt vásárolt 100 ezrekért. Nos, ha valakinek ez az első dolga, ha pénzhez jut, ott komoly bajok vannak a fejben, szerintem.
2016. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert skizofrén lett. Ez a betegség az idők folyamán alakul ki, általában fiatal korban, addig nagyjából normális életet élnek a betegek, majd hirtelen nagyon betegek lesznek. Talán a hirtelen jött siker is szerepet játszott benne nála. Kicsit már előtte, a BB-ben is furcsa volt. Egyszer volt Hajdúnál, mikor jobban volt, de azóta még jobban lecsúszott. Pedig van kiút a betegségből, de rá azt mondják, nem fog meggyógyulni. Amúgy nagyon utáltam, ellenszenves volt, Zsanettal is utálták egymást, akit kedveltem.
2016. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy példa arról, milyen volt Évi a betegsége előtt.

https://www.youtube.com/watch?v=FPscqU1OYUw

"Megértetted? Megértetted?"

Na, ezért utáltam. Elképesztő, hogy ő nyerte a BB 1-et, a döntőben ráadásul egy nagyon rendes, szimpatikus srác volt az ellenfele.

2016. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyereke egy fiatal sráctól van akivel járt és akinek volt felesége és gyereke-de amikor megtudta hogy terhes akkora srác visszament hozzájuk.

Szülés után elkezdett súlyosbodni az állapota,a gyerek a nagynénjéhez került.

Utána jött az öreg pasi akivel kitudja milyen kapcsolatban volt évekig mert az állítólag szinte fogságban tartotta.

Miután ez a pasi meghalt az Évi visszakerült Kaposvárra és még jobban lesüllyedt,állítólag dugott bárkivel piáért,cigiért és egy hajléktalantól lett a második gyereke.A gyereket szülés után örökbe adták.

Ahoz hogy ilyen állapotba került köze lehet annak a ténynek hogy terhes nők nem szedhetik azokat pszichiátriai gyógyszereket amiket kellene,utána meg nem volt aki szedesse vele-így került véglegesen a gyogyóba.

Amúgy szerintem nem "tapsolta el" a nyereményét,nyert 16 millát,+a haknikért és még pár tv-szereplésért még legalább 1-2 millát.stb.,1 millát rögtön szétosztott a 2.-3. helyezett között,voltak családi adósságok amiket kifizetett,felújította azt a lakást amiben az anyjával laktak,jótékonykodott állatmenhelyeknek,vett egy telket,épített rá egy könnyűszerkezetes házat,vett egy kocsit(amit állítólag összetört)eközben évekig lakott Bp.-en albérletben,rezsi stb.

Úgyhogy ha vett pár százezerért pár drága fehérneműt amit addig nem tehetett meg az már nem sokat számított.

2019. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!