Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy olyan nő mint Vajna Tímea...

Egy olyan nő mint Vajna Tímea milyen embertípus?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy adott egy csinos nő, aki láthatóan önerejéből nem igen tudott volna akár egy normál polgári életet kialakítani magának, lehet tehetségtelenség, vagy lustaság miatt, ezért muszáj volt egy olyan férfit keresnie akinek az anyagi háttere segítségével megélheti a vágyait. Pl utazások, drága ruhák, ékszerek, celebekkel való ismerkedés stb.

A férje segített munkát találni neki, cégeket vezet, mert olyan helyzetben, van, hogy Andy Vajnának jelenleg senki nem mond nemet, mert az a karrierjébe kerülhet.

Mindez a kifelé mutatott csillogás megéri neki? Egészséges még a személyisége, vagy már elvesztette a kapcsolatot a valósággal?



2016. júl. 18. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Már akkor elvesztette, mikor Damut nemi erőszakkal vádolta.
2016. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ráfogta Damura, hogy megerőszakolta, lekucskatta és keresett egy gazdag embert, akivel megvetette magának a TV2. Rohad a lelke.
2016. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Andy Vajna a kormánynak vette meg a tv2-őt, nem Timinek.

Szerintem igaz volt, hogy Damu megerőszakolta, az az ember nagyon agresszív lehet.

2016. júl. 18. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell mindent elhinni, amit a TV-ben mondanak, kedves kérdező. Nem a kormánynak vette meg. Egyébként, ha ennyire véded a lányt, miért teszel fel ilyen kérdést? Csak nem flamewart indítasz?
2016. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem védem a lányt,engem csak a jelenség érdekel: pénzért feladom magam. Ez.
2016. júl. 18. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

"Pénzért feladom magam"

Most komolyan? Szerinted 10/9 ember nem tenné ugyan ezt? :D

Hisz nem kell semmit tenni érte..max néha bekapja a télapó virgácsát aztán dől a lé.

Ha szép nő lennék én is ezt tenném.

2016. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Erre csak ezt tudom mondani: https://www.youtube.com/watch?v=ajPMlC95f-s
2016. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!