Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A CSI: Miami sztárja Jonathan...

A CSI: Miami sztárja Jonathan Togo (Ryan Wolfe) tényleg felpofozta barátnőjét?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy brutálisan elverte, valahol meg hogy csak 1 pofon volt.

Persze úgyse verte meg, azt tudom, de pofon tényleg volt? :(


Így is úgy is szeretem a férjem, csak na.. :D

Ti mit gondoltok róla? :)


2016. júl. 6. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyem férjed?Az hogy jön ide? Ha meg ígyis úgyis szereted akkor majd megnéznélek amikor téged vernek meg vagy elég ha felpofoznak😒
2016. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kötsz belém. Jon nem tud olyat tenni ami miatt kiszeretek belőle. Ha felpofozta a barátnőjét, tényleg nagy hiba volt, de már megtörtént évekkel ezelőtt.

Nem tudok ellene mit csinálni. És csak megkérdeztem hogy tényleg igaz e, de te már azt néznéd ahogy engem vernek meg. Hát oké. Gratulálok👏

2016. júl. 6. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó de ha úgyis mindegy minek kérded?Ennyire beleestél amúgy? 😅
2016. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg eleve bocsi ha bunkó voltam de hát az egész ahogy írtad irritál.Hogy lehet egy emberbe a képernyőröl beleesni..
2016. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miért, nektek nincs olyan akit így szerettek?

Nem tehetek róla hogy szeretem. Bármennyire is kiakarok belőle szeretni nem megy :/

2016. júl. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!