Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miami Beach egyedül?

Miami Beach egyedül?

Figyelt kérdés

Úgy értve,hogy csoportos az út,de nem lesz ismerős,aki velem jönne. kb 4-600 000Ft az út 9 napos.. Elmennétek így? Nincs, aki velem jönne,mert nem fog ennyit fizetni én meg nem fizetek senkinek,mert kissé sok lenne ha 1 milliót kifizetnék én.. 22 éves vagyok.. meg talán 1 milliót inkább megélhetésre szánnék. egyszer belefér fél milliós kiadás még sem Budapest Miami..

Viszont nem tudom mi lesz velem úgymond "egyedül" elmennétek ilyen hosszú útra egyedül? Mondjuk,ha kicsit bele gondolok el kap a félelem,hogy mi lesz,de aztán úgy gondolom a sok érdekesség majd elveszi a figyelmemet az egyedüllétről.. nem tudom mi legyen.


2016. júl. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló okok miatt én gyakran utazom egyedül.
2016. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én rengetegszer utazom tényleg egyedül (nem is csoportos úttal, hanem egyénileg).

Imádom, sosem hiányzott senki utánfutónak. Helyben pedig mindig lesznek barátaim.

Természetesen, ha megtehetném, elmennék, de mindenképp egyedül, nem csoporttal. Voltam már amúgy USA körúton is egyénileg, egyedül, pár éve. Szuper volt, életem utazása. :)

2016. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Látom minden 3. kérdést ma te írtad ki.
2016. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!