Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Liptai Klaudia túlteszi magát...

Liptai Klaudia túlteszi magát Daróczi Dávid elvesztésén?

Figyelt kérdés
Sok rosszakarói örülnek Liptai Klaudiának, hogy most padlón van.
2010. ápr. 14. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az ügyben már nem értek semmit. Sokan mondják, h kamu szerelem volt és a Maldív szigeteken is külön szobában aludtak. Ha őszintén szerette akkor kell pár év mire túlteszi magát. Ha kamu szerelem volt, akkor meg jó színésznő. Én mindenesetre a mai napig nem tudom felfogni ami történt. Megdöbbentő, hogy valaki egyik nap még ereje teljében van, másnap meg már halott.
2010. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne. Ha másnem azért, mert ott van a kicsi lánya. Meg amúgyis, rengeteg nő veszítette el a párját, és mégis éli mindennapjait. Együttérzek vele, nagyon roszz lehet neki.
2010. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar el is fogja felejteni, mert színjáték volt az egész. Daróczi meleg volt, nőkkel kizárólag a látszat kedvéért ismerkedett, mert a Batizék ezt tanácsolták neki.Mint a hollywoodi sztárok: a látszat a fontos. Nem ítélem el érte, hogy a család előtt is titkolta ezt, nyugodjon békében, de sajnos a meleg partnerek között lehetett olyan, aki féltékenységből gyilkolt.
2010. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!