Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi lehetett...

Szerintetek mi lehetett megboldogult Daróczi Dávid öngyilkossága hátterében?

Figyelt kérdés
Az egy dolog,ha v.kinek lelki-pszichikai problémái vannak.Ezt tényleg csak az tudja,aki benne van.De 1héttel az eljegyzése után a fülig szerelmes férfit mi visz rá ilyesmire?Megütötte fülem Claudia mokkás nyilatkozatában 2 szó:"lelkiismeretfurdalás" és a "nyomasztó teher".
2010. ápr. 7. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezen felesleges agyalnod,miért nem mész ki sétálni egyet gyönyörű idő van.Ez nem a mi problémánk ő ezt választotta és kész.
2010. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van,hogy nem a mi dolgunk!Csak tudod azt nem értem,hogy mindegyik médiaszemélyiség minden "lityifityi"dolgot megoszt a nagyközönséggel, teherbeeséstől a frizuraváltásig-lehetne sorolni(amik teljesen lényegtelen dolgok,de hírként kezelik)és amikor tényleg történik valami, elbújnak a világ elől,hogy mindenki hagyja őket békén.Igen,van emberi méltóság is és megvannak a határok,hogy meddig lehet macerálni valakit,de ebben a szakmában együtt kell élni azzal,hogy magánélete soha nem lesz.Véleménye mindig meglesz a nyilvánosságnak.Még valami!Mennyivel nagyobb magánügy az,ha meghal a szerelme,mint az,hogy anyaként meztelenül kitárulkozik...
2010. ápr. 7. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez azért magánügy mert MEG HALT EGY EMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha magánügy ,miért mondják be a hírekbe és miért foglalkoznak vele egyáltalán.Miért nyilatkozik élő műsorban,miért nem mondja el szóról szóra mi történt.Miért csak az örömében lehet osztozni és a bánatában nem?
2010. ápr. 7. 13:17
 5/9 anonim válasza:
100%

A hírességeknek lételemük, hogy cikkezzenek róluk. Bármi, ami velük történik jól jöhet, ha megjelenik valahol, mert beszélnek róla, így nő vagy éppen szinten tartják a népszerűségüket (lásd Sarka Kata nem sztár, de a férjének jól jön, ha cikkeznek a terhességeiről stb).

A sajtó pedig ebből él, így ez nekik is kapóra jön a sztárok magamutogatása.

Viszont, amikor tragédia történik a sajtó ugyanúgy ráröppen a dologra. Azt viszont lássuk be, hogy a hírességek is emberek és tragédia esetén nekik is szükségük van időre, hogy feldolgozzák a veszteséget. Klaudia azt mondta el, hogy most próbálják meg kivételesen békén hagyni őt. Én spec. nem szeretem őt, de megértem és sztem el kellene fogadni a kérését.

2010. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Csúnya veszekedés lehetett a háttérben, amilyen nagy "bulvármaca" ez a Klaudia, olyan buta is. Ez az szerencsétlen férfi nem nagyon ismerhette a bulváros "celebek" világát, meglepődött, amikor kiderült, ki kivel, mikor és hányszor. Annyi marhaságot írnak, elolvasta és kiderült, hogy van benne igazság (pénteken Klaudia és Kozsó kalandját részletezték csámcsogva a neten). Hát ezen is összeveszhettek, mert a Klaudia nem volt őszinte hozzá. Szerette, nem birta elviselni, hogy ez a nő ILYEN. Összepakolt és elköltözött. Sajnálom szerencsétlent.
2010. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként láttam a Klaudia fotóit, mit mondjak, átlagos háziasszony néz ki így. Több kiló festék, állandó plasztikai sebészet, fotótrükkök: aztán kész a bombázó! Szánalmas. Ezek a híres nagy "celebek".
2010. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt most komolyan mondod hogy osztoznál Klaudia bánatába?Ugyan már ,téged is csak a szaftos részletek érdekelnek,miért érdekel ez ennyire téged.Még mindig szép az idő még most sem késő egy sétához.
2010. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma mondott valamit a rádió, ami miatt más lehet a "gyerek fekvése". Vagyis a Provident elleni vizsgálat is lehet az oka, ki tudja, mibe rángatta bele a környezete? Mármint a kormányzati korrupt körökből.
2010. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!