Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » My digital escape Mit mondd...

My digital escape Mit mondd ebbe a lány? Lefordítaná nekem valaki?

Figyelt kérdés

[link]

Értékelés megy!

Nem kelle pontosan,csak a lényegeket:)



2016. ápr. 15. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, de nem szeretem ennek a lánynak a hangját ><

Am azt mondja hogy Jordan aznap nem ért rá ezért videózik most ő.

Aztán a Legsötétebb Titkairók kezd el beszélni, mint hogy: Régen szerette és volt egy csomó Jhonas Brothers cucca, pólója, párnája, még az apjának is egy JB-s ébresztő órát vett szülinapjára.


Következő titok, Utálta a sulit, és az hogy mindig a részt kellet vennie a színdarabokban. Az egyik ilyenben egy Férfit kellet játszania, még borostát is rajzoltak neki.


Aztán arról beszél, hogy nem tudják az emberek kiejteni a nevét, meg hogy nem mindig ez volt a neve.


Majd arról hogy milyen ruhái voltak régen és h milyen hülyén pózolt a régi képeken.



kb ennyi 19/f

2016. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is nagyon utálom a hangjátxd

köszönöm,ment az értékelés:)

2016. ápr. 16. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de rövid időn belül ez a második ilyen kérdés, hogy (ugyan) erről a csatornáról fordítsunk le egy videót... Ha ennyire érdekel a csatorna tartalma, akkor használd motivációnak, hogy megtanulj angolul :)
2016. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!