Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Directionban miért...

A One Directionban miért nincs semmi eredetiség?

Figyelt kérdés

Lopnak plagizálnak mindent. Egy saját ötletük sincs.

itt egy néhány példa:

https://www.youtube.com/watch?v=pB8NMFqddiE



2016. febr. 27. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Manapság mindenki ilyen. :D
2016. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez baromság, rengeteg előadó van akik eredeti dolgot csinálnak. Én azt látom hogy ez az egész banda egy jól megtervezett gépezet, mindenki csak minimálisan fektet bele energiát mert tudják hogy a marketing osztály azt is eladja a tinilányoknak. Ez eléggé gáz dolog szerintem.
2016. febr. 27. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Marketing = Siker. Így működik a világ mára. Mondhat akár ki akár mit aminek jó a marketingje az eladható, és nyereséget termel, még ha egy fércmunka is.


Persze ezt filmekre mondom. De ha a zenét nézem akkor is igaz, én a Rap műfajban élek, anno remek zenék voltak, tényleg egyedi előadók. Ma meg műgangszták meg pávagyerekek alkotják az ipart. És én most ezt a külföldiekre értem. Gondolom a Pop iparban is hasonló a dolog.

2016. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 k1zs válasza:

Több oldalról is meg lehet közelíteni ezt. Az amerikai könnyűzene nem olyan mint a magyar, v európai.

A polarizációról annyit, h az amcsik nagyon szeretik csinálni, már olyan szinten, hogy ők nem lopásnak mondják hanem "tisztelet adásnak". Szóval ha Amerikában egy előadó a másiktól nyúl le bizonyos hangzásokat ő nem lop, hanem tiszteletét fejezi ki a meglopottól.

Európában a lopást szimplán lopásnak mondják.

Amerikában is pereskednek azért de van egy bizonyos határ, illetve hasonlóság ami még megengedett, meg ugye a pénz. Előre megveszik az adott dalt, és annak előadójával lezsírozzák, h akkor mi ugyan ezt megcsinálják mint te, de jól megfizetünk, h ne perelj be. Van, hogy leszarják és pereskedést elhárítva utólag fizetnek, ez akár lehet direkt is, mert botrányt okozva ezzel mindenki erről beszél majd, és mint tudjuk rossz reklám nincs.

A One Directionról annyit, hogy az nem egy együttes, csak annak látszik, a One Direction valójában egy termék, egy termék halmaz ami tartalmaz: lemezeket, koncerteket, turnékat, parfümöket, tolltartókat, bögréket stb.. amit ellátnak One Directionos lógóval, és a reklámarcok azok maguk a banda tagjai. Persze egy olyan országban ahol a felhalmozásról szól minden (Amerika) - minnél több aútód legyen, minnél több házad, pénzed stb, ott érdemes fiúbandákkal üzleteklni, mert ők nagyon helyesek, a tinilányok pedig a szüleik pénzét nem sajnálva rengeteg pénzt hagynak a kasszáknál.

Itthon is működik ez a dolog, csak hát kicsi, szegény ország= kisebb bevétel.


Tehát ne az eredetiséget keresd, ne is a zeneiséget vagy a mondanivalót (a pop az a populáris szóból ered, tehát olyan témákat dolgoz fel ami népszerű: szerelem, szex, csalódás, szakítás és most a legnagyobb divat a "légy önmagad" baromság) (2016-ban már az teljesítmény ha önmagadat adod. Hozzátenném, hogy ez a legalapvetőbb elvárás amit egy beszélgetésben elvárhatsz a másiktól, de ez ma már teljesítményként adják el... szánalmas, de a tiniknek bejön)


Én nem ítélem el ezért őket, sőt, ha lehetne én is pénzéhes producer lennék aki ilyen fiúbandával üzletel. hihetetlen sok pénzt tud ez az iparág termelni, ráadásul úgy állítom be az ember tömegek előtt, hogy észre sem veszik, hogy a pénzüket "csalom" ki a zsebükből.

És ne feled "légy önmagad"! :D :D

2016. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 k1zs válasza:
Jaj, az első mondatban plagizációt akartam írni :D bocsi.
2016. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Baromságokat írsz. Ez egytől egyig lopás, és Amerikában ezt még komolyabban veszik mint nálunk. A fentebbi videóban lévő ügyek jó része úgy zárult hogy peren kívül megegyeztek hogy bizonyos részesedést némelyik esetben 100%-ban az eredeti szerzők kapják a befolyó jogdíjakat, csak hogy ne legyen belőle botrány. Ez persze csak a zenei részhez tartozik. Az hogy albumborítókat lopnak az lehet tiszteletadás, csak éppen ha mindegyiket valakiről koppintják az már azért kicsit fura. Ezért is írtam hogy semmi eredetiség nincs bennük. Lopják a dalokat, az albumborítókat, videókat, mindent.

2016. febr. 28. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Pls...meg is lehet az előadókat kerdezni, hogy fel ha sz alhatjak e jesus
2016. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miert tamadodle azokat az embereket akik normalis valaszt adnak?
2016. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a videó alapján mindegyik sztárnak lehetne csinálni egy külön ilyen videót mert ha nagyon akarunk így is úgy is találunk olyan dolgokat amire aztán ráfoghatjuk hogy g_ci de szar.ez ugyan olyan mint a divat az is folyton ismétlődik. mondjuk: https://www.youtube.com/watch?v=1GWMvCXdsG4
2016. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól vagy?
2016. márc. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!