Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáz, hogy szeretem Miley Cyrust?

Gáz, hogy szeretem Miley Cyrust?

Figyelt kérdés

Nem vagyok no. 1 fan, igazából csak most ismerkedem vele és nem a Hanna Montana korbéli énjével, hanem a mostani füves, pucérkodós, undorító énjével.

Igazából azért tartom gáznak, mert én Kill Youn meg Straight Outta Comptonon nőttem fel és úgy érzem, hogy szinte megalázom a "stílusomat" azzal, hogy ezt a botrányhőst hallgatom.


Nektek egyébként mi a véleményetek róla? Emberileg/zeneileg?


2016. febr. 14. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A mostani énje egy súlyosan szorongásos, segítségéért kiáltó személyiséget tükröz. Nem éppen szeretni való példakép.
2016. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt nyilatkozta valahol, hogy a hanna fostanya énjét csak a menedzserek kreálták és most mutatja igazán milyen is valójában. Ha azt nézem, ez most valahol jobb, mint az volt. Lehet hogy nem jön be, lehet hogy nem illik stb. de nem egy kamu sz*r.
2016. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a zenéjét szereted az egyáltalán nem gáz. Bevallom azt én is meghallgatom. Ha emberileg szereted, ott már valami nem stimmel, de nem nevezném gáznak, mert ez egyedül a te dolgod, hogy ki az aki szimpatikus neked. Bár egyébként nem egy szimpatikus forma, de kinek mi, lehet valaki lát benne valamit, bár én azt sosem fogom megérteni. Szerintem egyébként rá is játszik ezekre, hogy a figyelem központjában tudjon maradni. A cuki stílusáról annyi hogy már annyira cuki, hogy szinte már gusztustalan és mű. Ez a mostani meg erőltetett. Sehogy sem jó ez a nő számomra, de lehet számodra így jó. Hallgasd és nézd nyugodtan, ne legyen lelkiismeret furdalásod, kár lenne visszafojtani.
2016. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Bár mostanra kijött abból a korszakból, hidd el kellett neki, hogy egy kicsit más legyen. Hogy ne a menedzser diktálja az életét, hogy azt csinálja amit akar.. Igen, néha kicsit túlzásba vitte, de ez bárkivel megesik. Na ilyen ha egy sztárnál! Csinálhatta volna azt is, hogy visszavonul, és máshogy tombolja ki magát, de akkor meg azért lettek volna kiborulva. Miley egy csodaszép nő, tele tapasztalattal. Gyönyörű a hangja, a stílusa, és a zenéi is. Ha igazán szereted, akkor mindenhogy szereted, és akkor is, amikor a "rajongói" hátat fordítanak neki. :) Ja, és azt meg senki ne merje mondani, hogy rossz ember! Mert ahogy csak tud, segít, és ahogy mondta: "Nem lépek addig vörös szőnyegre, amíg más emberek éheznek!".
2017. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!