Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlságosan szeretem magam?...

Túlságosan szeretem magam? Van rám szakszó?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam vele hogy nekem nincs önbizalmam... De emellett egyszerűen oda vagyok magamért, szépnek tartom magam és szeretem nézegetni magam.. ha unatkozok akkor nézegetem egy képem vagy oda állok a tükör elé és csodálom magam :D az is jól esik ha elismerik és megdicsérik a szépségem, stílusom.. Ugyanakkor ha valakitől nem kapok pozitív vissza jelzést az már megingat hogy baj van velem. :)
2016. febr. 11. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Narcizmusnak hivjak.
2016. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy fiúnak vagy lánynak születtél. Egy lánynál ez még nem akkora nagy baj, egy fiúnál sem feltétlenül baj, de mindenesetre azért egy kicsit furcsa. A túlzott önszeretetet nárcizmusnak hívják, aki túlságosan szereti önmagát, az nárcisztikus. Habár szerint nem baj, ha valaki szereti saját magát.
2016. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
A szépség nyilván egy szuper dolog, de ha ész nem társul mellé, lőttek az egésznek...
2016. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Ajjajjajjj most magamra ismertem.Valamelyik nap gondoltam arra,hogy ez vajon mennyire gyakori az embereknél?

Aztán nem igazán szerettem volna kiírni a kérdést.De így Te megtetted helyettem.

Nem tudom,én ezt nem tartanám nárcisztikusnak...Ismerek ilyen embereket,ők igen egocentrikus egyének és emellett dagadnak az önbizalomtól(vagyis a mímeltől),állandóan mutogatni szeretnék magukat és mindig a középpontban vannak.Tehát szerintem ez nem az.

Nincs azzal baj,hogyha valaki tényleg nagyon szép és szereti magát csodálni:) Erre nincs szakszó,mivel nem vagy pszichiátriai eset szerintem :D

2016. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Úgy hívják: egoista köcsög.
2016. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van. Különben nem bizonytalanítana el, ha nem azt hallod, amit szeretnél. A nárcisztikus embernek meggyőződése, hogy ő a legszebb és a legjobb, csak neki lehet igaza. Akkor is, ha mindenki mást mond. Nem bizonytalanodnsk el.
2016. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett lepontozni??... :(
2016. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egoista vagy. De en is az vagyok....es szerintem meg sokan masok

15/L

2016. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát #4-es örülök, hogy feloldóztalak ez alól. :D
2016. febr. 11. 19:25
 10/10 Serana skyrim válasza:
Figyelj én is imádom magam igazán csak nos magam de minden ember legjobban magát szereti nem igy van ?
2019. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!